02/05/2008

 

Profesyoneller için kalite

 

 
 / 
Yükle web print
Tümünü Göster
 

Contact

İsim Mutlu Türpan
  Head Corporate Communications, Human Resources
Phone +90-216-579-43-00
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

İsim Hande Ardane
  Corporate Communications
Phone +90-216-579-42-76
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

Boya Çıkarmada Pratik Çözüm: Metylan

Ahşap, metal, beton, taş ve sıva üzerindeki çeşitli kaplamaların çıkarılmasında kullanılan sprey Metylan boya ve vernik sökücü; boya, vernik, lake, poliüretan ve benzeri kaplamaları yüzeye zarar vermeden pürüz bırakmadan sökmeye yardımcı oluyor. Bu sayede Metylan, inşaat ve dekorasyon alanındaki profesyonellere aradıkları çözümü sunuyor.

Ahşap, metal, beton, taş ve sıva üzerindeki çeşitli kaplamaların çıkarılmasında kullanılan Metylan Boya Sökücü sprey boya ve vernik sökücü boya, vernik, lake, poliüretan ve benzeri kaplamaları yüzeye zarar vermeden sökmek için pratik bir çözüm sunuyor. Boya, vernik, lake, poliüretan ve diğer kaplamaları söken sprey düzgün ve engebeli yüzeylerde kullanılabiliyor. Ayrıca akmayan köpük siste-mi sayesinde de dikey yüzey uygulamalarında da rahatlıkla uygulanabiliyor.

Hızlı, etkili ve güvenli bir uygulama sağlayan Metylan, su ile kolayca yıkanabiliyor ve kullanıma hazır bir şekilde satılıyor. Sprey çalkalandıktan sonra temizlemek ve çıkarılmak istenen bölge üzerine 30 cm uzaklıktan püskürtülerek kullanılıyor.

Henkel’in renovasyon ve dekorasyon ürün kategorisinde yer alan Metylan boya ve vernik sökücü spreyi, ofiste, atölyede, fabrikada, imalathanede ve evde kolaylıkla kullanabiliyor.