27/03/2009

 

Palette artık internet’te de hayata renk katıyor...

 

 
 / 
Yükle web print
Tümünü Göster
 

Contact

İsim Mutlu Türpan
  Head Corporate Communications, Human Resources Turkey
Phone +90-216-579-43-00
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

İsim Hande Ardane
  Corporate Communications Turkey
Phone +90-216-579-42-76
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

Palette ile mükemmel saç rengi ve modelini keşfetmek şimdi çok daha kolay

Schwarzkopf’un saç boyası markası Palette’nin kadınlara özel olarak hazırladığı İnternet sitesi Saç Rengimi Arıyorum açıldı.  Mükemmel saç rengini ve modelini keşfetmeyi çok daha pratik bir hale dönüştüren ve tüm kadınlarımızın kullanabileceği internet sitesinde kadınlarımızı sürpriz hediyeler de bekliyor.

Tüm kadınlara renkli dünyaların kapılarını açan Palette ile mükemmel saç rengi ve modelini keşfetmek artık çok daha pratik ve kolay. www.sacrengimiariyorum.com internet adresine giren tüm kadınlar, Palette’nin sağladığı olanaklarla sadece 5 adımda kendi beğenilerine uygun saç rengine ve modeline kavuşuyor.

Saç Rengimi Arıyorum üyeleri siteye birer fotoğraflarını yüklüyor. 2. Adımda mevcut saç renklerini seçip, 3. adımda 40 farklı saç modelinin arasından diledikleri modeli kendi fotoğraflarına uyguluyorlar. 4. Adımda üyelerimiz hayallerindeki  Palette rengini seçiyorlar ve  kendi fotoğrafları üzerinde seçtikleri saç rengini ve modellini görebiliyorlar. Kendilerine en yakıştığını düşündükleri fotoğrafları profillerine kaydedebiliyorlar. Mükemmel saç rengini ve modellini arkadaşlarına danışmak isteyenler belirledikleri en az 2, en fazla 5 fotoğraflarını ödüllü oylamaya sokabiliyor ya da sadece arkadaşlarına e-posta atabiliyorlar.

Palette hediyeler dünyası
www.sacrengimiariyorum.com İnternet sitesine üye olan kadınlar ayrıca, mükemmel saç rengi ve modelini arkadaşlarına danışabiliyor, en beğendikleri fotoğraflarını oylamaya sokabiliyor ve hem kendileri hem de arkadaşları hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Mükemmel saç rengi ve modelini arkadaşlarına danışan herkes, arkadaşlarının en çok oyladığı Palette renginin sahibi oluyor. Üstelik, saç rengi ve modeli oylamaya katılan tüm saç renk ve modelleri arasında ilk beş arasına giren kadınlar, Schwarzkopf-Henkel'den 1 yıllık Gliss, Fa ve Diadermine markalarından oluşan ürün paketi ve üyemizin ödüllü fotoğrafında kullandığı ve yine 1 yıl yetecek kadar Palette saç boyası kazanıyor.

Palette’nin sadece fotoğrafını oylamaya katılanlara değil, oy verenlere de hediyeleri var. Arkadaşlarının veya diğer üyelerin mükemmel saç rengi ve modelini bulmasına yardımcı olmak için oy kullanan her 111’inci oy sahibi, bu yıl 111’inci yılını kutlayan Schwarzkopf’tan sürpriz hediyeler kazanıyor.