15/10/2009

 

Schwarzkopf dünyanın ilk erkek saç boyasını piyasaya sürdü

 

 
 / 
Yükle web print
Tümünü Göster
 

Contact

İsim Mutlu Türpan
  Head Corporate Communications, Human Resources Turkey
Phone +90-216-579-43-00
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

İsim Hande Ardane
  Corporate Communications Turkey
Phone +90-216-579-42-76
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

Artık erkeklerin de kendilerine özel bir saç boyası var: Men Perfect

Profesyonel saç bakımını evlere taşıyan Schwarzkopf, Türkiye’nin  ilk erkeklere özel jel saç boyası Men Perfect’i tüketicilerin beğenisine sundu. Zamanın etkilerini durdurmak, beyazlarından kurtulmak ve daha genç bir görünüme kavuşmak isteyen erkekler, kendilerine ve saç yapılarına özel bir boyaya kavuşmuş oldu. Altı farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen Men Perfect, erkeklerin saçlarında beliren beyazları yok ederek doğal bir görünüm vermek üzere Schwarzkopf tarafından özel olarak geliştirildi. Amonyak içermeyen, ginseng ve keratin kompleksinden oluşan özel formüllü Men Perfect, Speed-System özelliği sayesinde boyama işleminin 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmasını sağlıyor ve beyazları 6 hafta boyunca kapatıyor.

111 yıldır saç bakımı ve saç boyama ürünleri üreten Schwarzkopf, bu deneyimi ile erkeklere özel saç boyasını üretti. Schwarzkopf tarafından erkek saç yapısı düşünülerek özel olarak geliştiren bir jel boya olan Men Perfect, son derece basit ve pratik uygulaması ile erkeklerin saç boyama alışkanlıklarını kökten değiştirecek. Saçlarda beliren beyazları yok ederek son derece doğal bir görünüm kazandıran Men Perfect’in, Speed-Aplikatör  aparatı sayesinde 5 dakika gibi son derece kısa bir sürede boyanan saçlar, kalıcı etkisi ile 6 hafta boyunca yeni rengini koruyor. Besleyici Ginseng ve Keratin kompleksi içeren Men Perfect ile erkekler arzu ettikleri genç ve çekici görünüme kavuşuyor, zamanın etkilerini durduruyor.

Altı farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen Men Perfect jel boyanın kumral, açık kahve, kahve, koyu kahve, kahve siyah ve siyah renk alternatifleri, tüm erkeklerin istedikleri ve özledikleri renge kavuşmalarını sağlıyor. Amonyak içermeyen ve uygulaması son derece kolay olan Men Perfect, boya kutusuna dahil Speed-Aplikatör sayesinde son derece hızlı uygulanabiliyor. Saça sürüldükten 5 dakika bekledikten sonra durulanan Men Perfect’in en önemli özelliği doğal bir saç rengi sağlaması. 6 haftaya kadar dayanıklı formülü ile erkekler 5 dakika gibi kısa bir zamanda istedikleri genç ve çekici görünüme kavuşabiliyor.

Schwarzkopf’tan 111 yıllık deneyim
Dünyanın en önemli kozmetik ürünü firmalarından Schwarzkopf, 111 yıl önce Hans Schwarzkopf tarafından Berlin’de küçük bir ilaç şirketi olarak kuruldu. Bugün Henkel’in en güçlü markalarından biri olan Schwarzkopf, saç boyası, bakımı ve şekillendirme ürünleriyle alanında lider olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi ürün teknolojileri geliştiren Schwarzkopf’un 111’inci yılında piyasaya sürdüğü dünyanın erkeklere özel ilk saç boyası yeni Men Perfect jel boya da markanın bir asırı aşan deneyim ve uzmanlığının kalitesini taşıyor.