05/03/2010, İstanbul

 

Diadermine Lift+ Ultime Elastine ile yaşlanma karşıtı cilt bakımına servet ödeme devri kapanıyor

Ürünlerini ‘güzellik bir sır değil, bilgi birikimidir’ bakış açısıyla geliştiren Diadermine, kadınlara, cilt bakımına bir servet ödemeden ulaşabilecekleri yepyeni bir yaşlanma karşıtı ürün sunuyor. Anti-age ürünler kategorisindeki diğer LIFT + ürünlerine kıyasla 2 kat kolajen ve elastin yapılandırıcı içeren  Lift+ Ultime Elastine Gündüz Kremi, cildi ultra sıkılaştırırken, cilde esneklik de kazandırıyor.  Lift+ süt, tonik ve peeling etkili yüz yıkama jeli de cildinizin daha pürüzsüz, temiz ve hoş bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Schwarzkopf & Henkel kalitesiyle sunulan Diadermine Lift+ Ultime Elastine Gündüz Kremi, 30 yaş ve üstü bayanların cilt sıkılaştırma ihtiyacına ideal çözümü sunuyor. 100 yıllık deneyimiyle ve “güzelliğin bir sır değil bilgi birikimi olduğu” bakış açısıyla ürünlerini geliştiren Diadermine, her yaş ve cilt tipine uygun yenilikçi çözümleriyle bayanların ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Çift etki: Sıkılaştırıcı etki ve esneme etkisi
Cilt sıkılığını 2 ana faktör belirler: kolajen ve elastin. Diadermine Lift+ Ultime Elastine Gündüz Kremi, anti-age ürünler kategorisindeki diğer LIFT+ ürünlerine kıyasla 2 kat konsantre edilmiş kolajen yapılandırıcı içeren güçlü bir formüle dayandığı için, cildi sıkılaştırır ve aynı zamanda cilde esneklik kazandırır. Cilde uygulandığında hem kolajen üretimini doğal ve verimli şekilde harekete geçirir hem de gün boyu kolajen üretimini yüksek seviyede tutar.

Diadermine Elastine Gündüz Kremi aynı zamanda içeriğindeki yenilikçi Elastin Yapılandırıcı sayesinde elastin ağının yenilenmesini sağlayarak cilde kaybettiği esnekliği geri kazandırır.

Lift+ Temizleyiciler: Süt, Tonik ve Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeli:
Diadermine ürün serisinin Lift+ temizleyiciler grubunda üç farklı ürün daha bulunuyor: Süt, Tonik ve peeling etkili Yüz Yıkama Jeli. Diadermine Lift+ Temizleyiciler, yapılarında bulunan Kolajen Yapılandırıcılar ve Salisil Kompleksi ile sadece makyajı temizlemek ve arındırmakla kalmaz, ayrıca cildi sıkılaştırır ve gözenekleri temizler. Böylelikle yumuşak, sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşulur.

Lift+ Yatıştırıcı Temizleme Sütü:
Kolajen Yapılandırıcı ve  Salisil Kompleksi içeren LIFT+ Yatıştırıcı Temizleme Sütü, makyajı nazikçe temizler, cildin nem ihtiyacını karşılar, cilde yumuşak bir görünüm kazandırır. Lift+ süt  ve toniğin birlikte kullanımından sonra cildiniz daha pürüzsüz, temiz ve hoş bir görünüme  kavuşur.

Lift+ Gözenek Temizleyici & Canlandırıcı Tonik:
Kolajen Yapılandırıcı ve  Salisil Kompleksi içeren Lift+ Gözenek Temizleyici & Canlandırıcı Tonik, gözenekleri temizler, cilde ferahlık verir, krem kullanımı öncesinde ideal bir zemin hazırlar. Lift+ süt veya yüz yıkama jeli kullandıktan sonra tonik uygulanması daha pürüzsüz, temiz ve hoş bir görünümlü bir cilt sağlar.

Lift+ Yüz Yıkama Jeli (peeling etkili):
Kolajen Yapılandırıcı ve Salisil Kompleksi içeren Yüz Yıkama Jeli, gözenekleri derinlemesine temizler, nazikçe peeling etkisi yaparak cildinize fark edilir şekilde yumuşaklık kazandırır. Lift+ yüz yıkama jeli ve toniğin birlikte kullanımından sonra cildiniz daha pürüzsüz, temiz ve hoş bir görünüme kavuşur.