Kariyerinizi şekillendirin

Henkel’deki tecrübenizi kolaylaştırmak için size destek olacağımıza emin olabilirsiniz. Siz daha çalışmaya başlamadan, potansiyel sorularınızı yanıtlamak için sizinle irtibat halinde olacağız. Ayrıca sizin için kapsamlı bir Dijital Bilgilendirme ve Oryantasyon Programı düzenleniyor olacak ve arkanızda her zaman size yardım etmekten mutluluk duyacak bir ekibiniz olacak.

Ofis alanında beyaz merdivenlerden aşağı yürüyen 2 Henkel çalışanı

Yeni bir çalışma ortamı yaratın

Sürekli değişime açık olan performans odaklı çalışma ortamımızla gurur duyuyoruz. Liderlerimiz ve profesyonellerimiz dijital çalışma kültürünü de destekleyerek daha fazla bireysel sorumluluk, daha yakın işbirliği ve esnek çalışma ortamı sağlar. Başka bir isteğiniz? Global web sitemizdeki ek bilgilere buradan (İngilizce) ulaşabilirsiniz.

henkel

Girişimci ruhumuzu yaşayın

Fritz Henkel 1876'da şirketimizi kurduğunda, bugüne kadar geçerliliğini koruyan inovasyona inancımız için zemin hazırladı. Henkel'de biz her gün ürünlerimizi ve teknolojimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Sizden gelecek yeni fikirlere ise hep açığız! Global web sitemizdeki ek bilgilere (İngilizce) ulaşabilirsiniz.