• Henkel Türkiye
  • İletişim
  • Favorilerime ekle
  • Paylaş
Menü
Ara

29.May.2017  İstanbul

Persil Premium Dünyada ilk kez Türkiye’de !

Persil Premium Lansmanında Ünlüler Geçidi

Dünyada ilk kez Türkiye’de ‘Temizliğin yeni nesli’ sloganı ile tüketicilerin beğenisine sunduğumuz yeni Persil Premium ürününün tanıtımı için özel bir etkinlik düzenlendi. Marka yüzü Pınar Altuğ Atacan’ın da katıldığı etkinlikte, cemiyet dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

Persil Premium, 5 Nisan 2017 Çarşamba günü La Petite Maison’da gerçekleşen özel bir davetle basına duyuruldu. Etkinliğe, cemiyet hayatının ünlü isimleri Zeynep Ilıcalı, Melda Aksu, Aslı Tandoğan, Çağlar Kondu Özcan ve Koray Özcan da katıldı. Kırmızı halı konsepti ile keyifli dakikaların yaşandığı gecede, Yeni Persil Premium özel tasarım elbiselerin ve renkli dans gösterilerinin bulunduğu bir defile ile tanıtıldı.

İzleme:

Persil Premium

1:00 Min.

768890


Pınar Altuğ Atacan’ın rol aldığı, Persil Premium’un reklam filmi ilk olarak ürünün tanıtım etkinliğinde izleyiciler ile buluştu. Çekimleri Güney Afrika’da ünlü Fransız yönetmen Camille Marotte tarafından gerçekleştirilen reklam filminde Atacan, Persil Premium’u “benim için en iyi deterjan” olarak tasvir ediyor. Pınar Altuğ Atacan’ın davetlisi olarak geceye katılan ünlü isimler de etkinlikte tanıtılan yeni ürünleri inceledi ve tam not verdi. Persil Premium’un yeni reklam filmi 17 Nisan’da ekranlarda izleyiciyle buluştu.

Persil Premium ile hayalindeki elbiseyi kazan

Persil Premium ürününün lansmanı için düzenlenen özel bir Instagram yarışması da etkinlikte duyuruldu. En sevdiği kırmızı halı kombinlerini #persilbenimicineniyisi hashtagi ile Instagram’da paylaşan tüketiciler yarışmaya katılma hakkı kazanıyor. Bu fotoğraflar arasından en beğenilen kırmızı halı kombininin sahibi hayalindeki özel tasarım elbiseyi kazanacak. Yarışmaya katılım 5 Haziran, Pazartesi gününe kadar devam edecek. Kazananlar 9 Haziran, Cuma günü Pınar Altuğ Atacan’ın Instagram hesabından yayınlanacak.

Basın Bülteni (165,6 KB)