Careers-students-stage

Öğrenciler

İş konusunda değerli içgörüler kazanırken kim olabileceğinizi ve Henkel’de neleri başarabileceğinizi öğrenin.

Henkel öğrencilere deneyim kazanmaları ve kendilerini kanıtlayabilmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyor. Öğreniminiz devam ederken Henkel'in marka ve teknolojilerinin büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Bu size profesyonel ağınızı genişletme ve öğreniminizden sonra Henkel'deki kariyerinizi planlama şansı sunmaktadır.

Öğrenciler için iş fırsatları

İş Fırsatları ve Başvuru

Henkel'i Tanıyın

Sosyalleşin ve daha fazla öğrenin

Henkel hakkında daha fazla şey öğrenmek ister miydiniz? Bizimle kampüsünüzde tanışın veya staj yapın. Sürekli online misiniz? O halde bizi Facebook veya LinkedIn'den takip edin ve güncel haberlerin gerisinde kalmayın.

Stajlar

Tamamen entegre, mükemmel bir ağ: Staj sırasında, Henkel çalışanlarını başkalarından ayıran ve başarılı olmalarını sağlayan noktaların neler olduğunu ilk elden deneyimleyeceksiniz. Daha ilk gününüzde ekibe alınacaksınız ve bir uluslararası pazar lideri için çalışmanın ve ister tüketici ürünlerinde olsun ister sanayide, yarının pazarını belirlemenin ne demek olduğunu öğrenebileceksiniz. Bu fırsattan yararlanın ve bizi yetenekleriniz ve inisiyatifiniz konusunda ikna edin - tıpkı dünyanın her yerinden yılda 1,500 stajyerimiz gibi.

Her staj, bireysel hedeflerin ve amaçların tanımlanmasıyla başlar. Sonrasında hayallerinizi gerçekleştirmeye başlarsınız. İlk günden itibaren kurumun bünyesine tamamen katılacaksınız ve size özel bir programdan geçeceksiniz. 

Görevler ve fırsatlar

Fotokopi çekmek ve kahve yapmak mı? Stajınız sırasında ekibin gerçek bir üyesi gibi günlük iş ve projelerimiz üzerinde çalışacaksınız. Buna ek olarak, farklı departmanları da tanımak için çok fırsatınız olacak.

İşbirlikleri

Henkel, tanınmış üniversiteler ve öğrenci Girişimleriyle işbirliği yapmaktadır. Bu iş birlikleri sayesinde henüz çok erken bir aşamada öğrenciler mesleki tecrübe kazanabilirler -bu, örneğin case study’ler veya kıdemli yöneticiler tarafından verilen konuşmalarla olabilir. Aynı zamanda, Henkel en iyi yeteneklerle iletişim kurar.

Mezun olmadan önce Henkel'deki bir kariyerin temellerini atabilirsiniz ve değerli bir iş tecrübesini erkenden kazanabilirsiniz. Önde gelen üniversiteler ve ticaret okullarının yanı sıra seçilmiş öğrenci birlikleriyle iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Bu, "Henkel Ruhumuzdan" ilham alabilmeniz için heyecan verici fırsatlar yaratmaktadır. Aşağıdakileri içerir

  • Konuşmalar
  • Araştırma iş birliği
  • Atölye çalışmaları ve case study’ler
  • Geziler
  • Kıdemli yöneticilerle sohbetler

Kararlılığınız konusunda ikna olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Performans odaklı kurum kültürümüze yakınlık duyan yetenekler için sürekli bir arayışımız mevcuttur. Bizi etkileyen ve bizimle uyum sağlayan öğrencilerle sürekli iletişim halindeyiz. Çünkü biliyoruz: potansiyeliniz değerlidir - geleceğimizin önemli bir parçası haline gelebilir.