Careers-professional-stage

Profesyoneller

Çalışanlarımızı ve onların kariyerlerini daha ileri taşımayı görev edinmekteyiz. Size geliştirici ve uluslararası bir çalışma ortamı sunuyoruz. Bize katılın ve sınırlarınızın ötesine ilerleyin!

Profesyonellere geniş bir istihdam ve gelişim fırsatları yelpazesi sunuyoruz - bunun en önemli nedenlerinden ikisi, üç ticari birimimizdeki benzersiz çeşitlilik ve global varlığımız. Henkel'deki şartlar işinize tamamen konsantre olabilmenizi sağlıyor. Performansın önemli olduğu bir ortamda sizi destekliyoruz.

Sizden ne bekliyoruz? Mükemmel bir eğitim, alanınızda önemli bir tecrübe ve yaşam boyu öğrenmeye hazır olmayı. Vizyonumuz, değerlerimiz ve performans odaklı kurum kültürümüzden esinlenecek kişiler arıyoruz. Kısaca: potansiyel sahibi ve devamlı ileri gitmeye istekli çalışanlar arıyoruz.

Profesyoneller için İşler

İş Fırsatları ve Başvuru

Sunduklarımız

  • Farklı iş birimlerinde, sorumluluklarda ve ülkelerde profesyonellere cazip iş fırsatları sunuyoruz.
  • Kariyerinizi geliştiriyoruz: Sizin uzmanlığınız, bizim de sistematik geribildirim kültürümüz ve özelleştirilmiş gelişim programlarımız sayesinde bir sonraki kariyer adımınızı çabucak atabilirsiniz.
  • Alacağınız ücret performans odaklı olacaktır. Önceden kararlaştırılacak hedeflere ulaşılması durumunda maaşınıza ek olarak çekici bir ikramiye alacaksınız. Kapsamlı sosyal yardımlar da paketi tamamlıyor.

Henkel çalışanları için son derece açık: En üst düzey performans için çabalamak

  • “Triple Two” felsefemiz sizi farklı birimlerde, işlevlerde ve ülkelerde sürdürülebilir bir şekilde destekler.
  • Henkel Global Akademimiz - uzman eğitiminden, profesyoneller için yönetim koçluğuna kadar yüzlerce eğitim fırsatı sunmaktadır.

Hedefimiz: Güçlü bir yönetim ekibi

Personel sorumlulukları olan bütün Henkel yöneticileri Liderlik Gelişim Programımıza katılır. Sizi  ve yöneticinizi liderlik konusunda bu şekilde destekliyoruz.

İleri Gitmek: Gelişmekte olan pazarlarda yüksek potansiyellerin desteklenmesi

"Profesyoneller profesyonelleri geliştirir" - bu, "Exceed" adlı dokuz aylık programın sloganıdır. Amaç, gelişmekte olan pazarlarda ve Henkel'in büyüme bölgelerinde üst düzey yönetim becerilerinin iletilmesini sağlamaktır. Yerinde atölye çalışmalarından ve internet üzerinden eğitimlerden elde edilen bu bulgular kişisel koçluk ve özel işle ilgili projelerde pratik tecrübelerle derinleştirilmektedir. Exceed programı ile size kültürlerarası bir bağlamda ticari birimlerimiz arasında dayanıklı bir ağ kurma fırsatı sunuyoruz. Aynı zamanda üst yönetimimizle ilgili olarak katılımcıların yüksek orandaki görünürlüğünden yararlanıyorsunuz.

Odaklanma: Gelişmekte olan bölgeler

Asya, Doğu Avrupa, Afrika/Ortadoğu veya Latin Amerika'yla mı ilgileniyorsunuz? Mükemmel - çünkü bu gelişmekte olan pazarlar Henkel için önemli bir büyüme potansiyelini temsil ediyorlar. Bu fırsatları yakalamak için sizi gelişmekte olan pazarlarda çalışmaya hazırlıyor ve size destekliyoruz.