[3D]Men

Erkek müşterilerinizin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Yüksek performanslı ürünler ve kolay uygulanan hızlı hizmetlerden oluşan mükemmel bir seri geliştirdik.

"Yeni [3D]Men ile Schwarzkopf Professional erkek saç bakımına yeni bir soluk kazandırarak günümüz erkeğinin saç bakımı & şekillendirme talepleri için mükemmel çözümler geliştirdi. %100 erkekler için tasarlanmış ilk marka olma özelliğini taşıyor. Seri altı bakım ve üç şekillendirme ürünüyle yeni ürün tasarımında çığır açıyor.

Bakım ürünlerinin her biri baş derisi ve saç dipleri ile ilgili bilgilere uygun olarak tasarlanan [3D] Üçlü Sistem çerçevesinde erkek saç bakımının 3 ayrı performans boyutuna yanıt veriyor: [1] üstün bakım performansı, [2] anında tazeleyici etki, [3] bilimsel olarak kanıtlanmış etken maddeler.

Yeni inovatif şekillendirme serisi erkek saç şekillendirmesinin üç performans boyutuna etkili bir şekilde yanıt veriyor: [1] tutuculuk, [2] doku, [3] belirginlik

[3D] Bakım etkileriyle desteklenen [3D] Men %100 erkekler için hazırlanmıştır. Mükemmel ürün çeşitliliği, erkeklerin bakım & şekillendirme konusundaki temel ihtiyaçlarına yanıt vererek benzersiz ürün performansı sağlar.