Blondme

Güvenli. Güçlü. Kişisel. İkonik.
Tamamen sarışınlara özel tek marka.

BlondMe, Bağ Teknolojisinden güç alan renk ve bakım inovasyonları sayesinde sarışın hizmetlerinin tam bir güven ve emniyet içerisinde maksimum düzeyde kişiselleştirilmesini mümkün kılıyor.

Güvenli
BlondMe, İleri Bağ Sistemiyle en zorlu durumlarda bile üstün sarı saç kalitesi sağlayan ilk renk ve bakım markasıdır. Entegre Bağ Teknolojisi 3 adımda mükemmel sarı renk sonuçları sağlar: Bağ Koruma, Bağ Oluşturma ve Bağ Güçlendirme.

Güçlü
Entegre Bağ Teknolojisiyle desteklenen BlondMe Bağ Güçlendirici Premium 9+ Açıcı rakipsiz 9 seviyeye kadar renk açma özelliği taşır. Güçlü fakat koruyucu BlondMe, üstün sarışın renk kalitesi için renk açma ve ton açma işlemlerinde saç yıpranmasını en aza indirir.

Kişisel
Kullanıma hazır, kolay ürünlerden oluşan benzersiz renk serimiz, müşterilerin kişisel isteklerine ve saç tiplerine uygun benzersiz bir renk serisi sunar. Sarışınlar için geliştirilen ilk bakım serisi, sarı saçların hassas yapısına bakım yapmak için özel olarak formüle edilmiştir.

İkonik
İkonik görünüm ve tekniklerimizle en yeni sarışın trendlerini uygulayabilir ve her türlü zorlu görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz.