Schwarzkopf 

Schwarzkopf, 120 yılı aşkın süredir saça tutkuyla bağlıdır. 

Kalite, sürekli değişim, inovasyon ve uzmanlığı temsil eder. İlk günden bu yana ilhamını güzellikten, güzellik için ise insandan alır. 

Tüketiciyle arasındaki güven duygusu saç bakım, şekillendirici ve boya kategorilerindeki birçok farklı ve başarılı uluslararası markanın her zaman çözüm odaklı olmasına dayanır. Saç için yeniyi ve kaliteyi yaratma tutkusu özenle hazırlanan Schwarzkopf ürünlerine yansımaktadır.

Perakende Tüketicisi İçin

Sizin için Profesyonel Saç Bakımı.

Temsil ettiğimiz inovasyon, güvenilirlik, kalite ve yetkinlik kavramları aynı zamanda iş alanında gösterdiğimiz başarının da temelini oluşturuyor. Markamızın başarısı ve tüketicilerimizin memnuniyeti, “Sizin için Profesyonel Saç Bakımı” iddiası ile ifade edilen yüksek beklentilerin sürekli olarak karşılanması ile mümkün kılınıyor.
Harika saçlar yaratma tutkusu ile hareket ediyor, bunu da ürünlerimize yansıtıyoruz. Bir şemsiye marka olarak Schwarzkopf, içinde Keratin Color ve got2b gibi ürün gruplarının da bulunduğu, saç bakımı, saç şekillendirme ve saç boyama olmak üzere üç kategoride geniş bir marka portföyüne sahiptir. Tanınmış Schwarzkopf siluet marka logosu her ürün ambalajında yer almakta ve her televizyon reklamında belirgin şekilde görülmektedir. Bu da, Schwarzkopf ismi altında piyasaya sunulan tüm yenilikçi ürünler için bir avantaj sağlamaktadır. 

Profesyoneller İçin Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional –Saça tutkuyla bağlıyız

Biz bütünün, parçaların birleşiminden çok daha büyük olduğuna inanıyoruz. Biz, paylaşılan tutkuya inanıyoruz. Biz yaşam için iki yönlü ilişkilere, gerçek iş ortaklıklarına inanıyoruz.

Biz Schwarzkopf Professional'ız ve kuaförler için varız.

Kuaförlerimizi tüm faaliyetlerimizin odak noktasında tutuyoruz. Dinamik iş modelimizi kuaförlerimizi merkez alarak oluşturduk. İnovatif ürünler, çözüm odaklı destek, uzman eğitimi, erişilebilir ilham, içten kutlama – tüm bunları ve daha fazlasını sunuyoruz. Başarımızı kuaförlerimizin başarısıyla ölçüyoruz. Buna her şeyden çok önem veriyoruz.