Syoss

Syoss, profesyonel kuaförler tarafından geliştirilmiş ve test edilmiş bir saç bakım markasıdır.

Profesyonel saç uzmanları ve stilistler ile geliştirilmiş saç bakımı ve şekillendirici kategorilerindeki başarılı ürünlerinin yanı sıra boya kategorisinde de son 10 yılın en başarılı lansmanına sahip.

Saç Bakımı: Dünya çapında ünlü ve yüksek performanslı Keratin-Primer formülü ile saçlarınızı kökten uca güçlendirerek her gün kuaförden çıkmış gibi bakımlı saçlara sahip olmanızı ve mükemmel hissetmenizi sağlar.

Şekillendirici: Her gün dünyanın en ünlü kuaförlerinin elinden çıkmış gibi saçlara sahip olmanız için başarılı formülü ve devrim yaratan “Salon Control System” ile yüksek performansı evinize getiriyor.

Boya: Kuaförler ve saç stilistleri ile geliştirilmiş ve test edilmiş ev kullanımına uygun ürünler ile profesyonel kalitede kalıcı saç boyama. Yüksek yoğunlukta profesyonel pigment karışımı ile mükemmel beyaz kapama sağlar, kalıcı renk yoğunluğu ve maksimum renk sonucu ile aradığınız performansa ulaştırır.

Syoss, her gün kuaförden çıkmış gibi bakımlı, stil sahibi ve güzel saçlara sahip olmak isteyen 25 – 50 yaşları arasındaki kadın ve erkekler için yaratılmış başarılı bir perakende markasıdır. 

Bilgi & Hizmetler