Vernel

Türkiye’nin ilk yumuşatıcı markası Vernel’le çamaşırlar hem yumuşacık olur hem de uzun süre kalıcı parfümleriyle günlerce mis gibi kokar.

1976 yılında çamaşır yıkamasında bir dönüm noktası yaşandı ve Türkiye Vernel ile tanıştı. Bu tarihten itibaren yumuşatmak ‘’Vernellemek’’ oldu. Bugün bile hala aklımızda olan “Vernelleyin yumuşacık olsun, Vernelleyin mis gibi koksun” sloganı yıllardır bizimle.

Her geçen yıl geliştirilen formülüyle, tüketici beklentisini karşılamak için pazara yeni ürünler sunan Vernel, yıllar içinde sadece yumuşatma performansı ile değil, aynı zamanda mis kokularıyla da tüketicilerin gönlünde taht kurdu.

Henkel, 2007 yılında “1=4” sloganıyla yola çıkan Vernel Max markasını çıkardı ve konsantre yumuşatıcı pazarına hızlı bir giriş yaptı. Böylece, Vernel Max’ın özel konsantre yumuşatıcı formülündeki mikrokapsül teknolojisi ile, daha az miktarda ürün kullanarak, çamaşırlarda daha uzun süre ferahlık sağladı.

Vernel; uzun süre ferahlık isteyenler için Vernel Max 8 Hafta Daha Yoğun Ferahlık, daha yoğun parfüm sevenler için Vernel Max Aromatherapy Serisi, hassas ciltler için Vernel Max Sensitive ve Vernel Standart Yumuşatıcıları ile kocaman bir ailedir.  

Yıldız Marka
www.vernel.com.tr