12/08/2008

 

Milyonlarca Bayanın Güvendiği Palette Saç Boyasından Bir Yenilik Daha...

 

 
 / 
Yükle web print
Tümünü Göster
 

Contact

İsim Mutlu Türpan
  Head Corporate Communications, Human Resources
Phone +90-216-579-43-00
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

İsim Hande Ardane
  Corporate Communications
Phone +90-216-579-42-76
Fax +90–216-579-40-17
Email E-posta gönderiniz

Palette “Radiance” ile en zorlu renk geçişleri artık TEK ADIMDA. Koyu renk saçlarda bile…

Schwarzkopf uzmanlığıyla geliştirilen yeni Palette “Radiance” saç boyası, koyu renk saçlarda yoğun ve moda renkler elde etmek için renk açıcı kullanmaya son veriyor. Koyu renk saçlara sahip bayanlar Palette “Radiance” sayesinde saçlarını yıpratmadan tek adımda hayallerindeki renge kavuşabilecekler. “Radiance” serisi ayrıca, Jojoba Yağı içeren besleyici saç bakım maskesi ile boyama sonrası saçlara yumuşaklık ve esneklik kazandırarak yoğun bakım yapıyor.

Koyu renk saçları renk açıcı kullanmadan arzu edilen renge boyamak artık çok kolay. Profesyonel saç bakımını evlere taşıyan Schwarzkopf uzmanlığıyla koyu renk saçlar için özel olarak geliştirilen yeni Palette “Radiance” serisi sayesinde koyu renk saça sahip bayanlar istedikleri canlı, yoğun ve moda  renklere kavuşmak için saçlarını ara renklere boyamak ya da renk açıcı kullanmak zorunda değiller. Radiance ile “EN ZORLU RENK GEÇİŞLERİ ARTIK TEK ADIMDA” gerçekleşiyor.

Jojoba Yağı içeren besleyici saç bakım maskesi ile yoğun bakım

Radiance’ın özel olarak geliştirilmiş Jojoba Yağı içeren Besleyici Saç Bakım Maskesi, Vitamin B3 ve Pro Vitamin B5 içeriği ile saçlarınızı güçlendirip ve kurumasını engellerken aynı zamanda yumuşaklık ve esneklik de kazandırıyor.

Palette “Radiance Serisi”, birbirinden özel 4 renkten oluşuyor: Tutkulu Kızıl, Gizemli Kızıl, Kışkırtıcı Viyole ve Büyülü Kahve