Favorilerim

Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Henkel  dünya genelinde yapıştırıcılar,  sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalarıyla lider bir çözüm sağlayıcıdır. Müşterilerimize yüksek kaliteli ve kendilerine özel çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz. Uzmanlardan oluşan global ekibimiz sınıfının en iyisi hizmetleri sunabilmek için müşterilerimiz ile işbirliği yapmaktadır. Loctite gibi yıldız markalarımızla yer alan güçlü inovasyonlarımız ve lider teknolojilerimiz endüstriyel müşteriler, tüketiciler ve profesynel kullanıcılar için sürdürülebilir değer yaratmaktadır. 

Endüstriyel ürün portföyümüz beş Teknoloji Markası altında gruplandırılmıştır; Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson ve Aquence. Tüketici ve profesyonel pazarlara yönelik ise dört global markamıza odaklandık; Pritt, Loctite, Ceresit ve Pattex.

  • Ambalaj ve Tüketici Ürünleri Yapıştırıcıları alanında, gıda ambalajları ve tüketici ürünlerinin üretimi için yenilikçi çözümler geliştirmek üzere büyük marka üreticileri ve uluslararası müşterileri ile çalışmaktayız.
  • Ulaşım ve Metal alanında müşterilerimize; otomotiv, uçak ve uzay,metal işleme endüstrisine üstün sistem çözümleri, kapsamlı teknoloji portföyü ve uzmanlaşmış teknik hizmet sağlamaktayız.
  • Genel Endüstri alanında müşterilerimize dayanıklı tüketim mallarının üretimi ve bakımı konusunda kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz.
  • Elektronik alanımız, elektronik sektöründeki müşterilere mikroçip üretimi,elektronik montajı ve termal yönetim sistemleri alanlarında inovatif, yüksek teknolojide yapıştırıcılardan oluşan bir ürün portföyü sunar.
  • Tüketici, Profesyonel ve Yapı Ürünleri iş alanımız, yapıştırıcıları alanında özel tüketiciler ve profesyoneller için geniş yelpazede markalı ürünler sunar.

Türkiye’deki Yıldız Markalarımız

Yıldız Marka

Global Yıldız Markalarımız

Faaliyet Alanları

Arabalar, kitaplar ve dergiler, bilgisayar, uçak, buzdolabı, cep telefonları, mobilya, tekstil, ambalaj  ve daha fazlası, Henkel’in çözümleriyle üretilip her gün hayatımıza dokunuyor.

Hizmetler