Favorilerim rehberi

Henkel web sitesinde Favorilerim özelliğinin nasıl kullanılacağını öğrenin!

Ekleyebileceğiniz içerikleri, favorilerinizi nasıl seçeceğinizi ve kendi Favorilerim sayfanızdaki seçenekleri keşfetmek için resim galerilerimize tıklayın. Sonrasında hem kendiniz hem de başkalarıyla paylaşmanız için henkel.com içeriğinden kendi koleksiyonunuzu oluşturun!

HANGİ İÇERİKLERİ, NASIL EKLEYEBİLİRSİNİZ?Henkel web sitesinde gezinirken haberler, basın bültenleri ve sermaye piyasası bilgilerinin yanı sıra marka bilgisi veya işlerin olduğu sayfaları  "Koleksiyonuma ekle" ikonuna tıklayarak dahil edebilirsin.

Henkel web sitesinde gezinirken haberler, basın bültenleri ve sermaye piyasası bilgilerinin yanı sıra marka bilgisi veya işlerin olduğu sayfaları "Koleksiyonuma ekle" ikonuna tıklayarak dahil edebilirsin.Kişisel koleksiyonunuza tekli yükleme yapmak, görselleri, videoları ve kişileri doğrudan eklemek için ilgili ögenin "Koleksiyonuma ekle" butonuna basınız.

Kişisel koleksiyonunuza tekli yükleme yapmak, görselleri, videoları ve kişileri doğrudan eklemek için ilgili ögenin "Koleksiyonuma ekle" butonuna basınız.Sayfaları ya da tekli ögeleri koleksiyonunuza ekledikten sonra ögelerin başarıyla eklendiği bildirimini alacaksınız.

Sayfaları ya da tekli ögeleri koleksiyonunuza ekledikten sonra ögelerin başarıyla eklendiği bildirimini alacaksınız.

Favorilerim SAYFASINDA NELER YAPABİLİRSİNİZ?Sıralamak, karşıdan yüklemek ya da seçtiğiniz içerik ögelerini kaldırmak için "Seçenekler" e tıklayın.

Sıralamak, karşıdan yüklemek ya da seçtiğiniz içerik ögelerini kaldırmak için "Seçenekler" e tıklayın.En sevdiğiniz sırayla tek bir içerik olarak gruplandırmak  için "Taşı" seçeneğini tıklayın.

En sevdiğiniz sırayla tek bir içerik olarak gruplandırmak için "Taşı" seçeneğini tıklayın."Tümünü İndir" butonu size aynı içeriğe sahip tüm ögeleri tek bir tıkla karşıdan yükleme fırsatı verir.

"Tümünü İndir" butonu size aynı içeriğe sahip tüm ögeleri tek bir tıkla karşıdan yükleme fırsatı verir.Seçili ögeleri silmek için "Kaldır"a tıklayın.

Seçili ögeleri silmek için "Kaldır"a tıklayın.İş ortaklarınız, iş arkadaşlarınız ya da arkadaşlarınızla koleksiyonunuzu paylaşmak ister misiniz?  E-posta yoluyla sayfayı iletmek için "Link oluştur"a tıklamanız yeterli.

İş ortaklarınız, iş arkadaşlarınız ya da arkadaşlarınızla koleksiyonunuzu paylaşmak ister misiniz? E-posta yoluyla sayfayı iletmek için "Link oluştur"a tıklamanız yeterli.