YENİDEN TASARLAMAK VE HAYATAHER GÜN DEĞER KATMAK

Henkel Brand Movie (1) - Thumbnail

Bugün ve gelecek nesiller için, markalarımız ve teknolojilerimizle, dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizle, hayatı her gün yeniden tasarlamaya ve ona değer katmaya öncülük ediyoruz.

Henkel’de hepimiz ortak bir amaç etrafında birleşiriz: ‘Pioneers at heart for the good of generations.’ Gelecek nesiller için amaca yönelik bir geleceği şekillendirmek adına öncü ruhumuzu, bilgimizi ve kaynaklarımızı geliştiriyoruz.

Yeniden tasarlamaya hazırız!

TORUNLARINIZIN SİZE “ÇÖPE AT NE DEMEK?” DİYE SORDUĞUNU HAYAL EDİN.

Mountain

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün tüm ambalajların geri dönüştürülebilir olduğu veya tekrar tekrar kullanılmaya hazır hale getirildiği bir dünya için çalışıyoruz.

DÖNGÜSEL EKONOMİNİN SADECE EKONOMİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN.

Bridge

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün çevrede sıfır plastik atığın olduğu bir dünya için çalışıyoruz.

YARIN GERİYE DÖNÜP BAKTIĞINIZDA, BUGÜN BİR FARK YARATTIĞINIZI HAYAL EDİN.

Laboratuvarda bir kadın

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün iklim krizinin olmadığı bir dünya için çalışıyoruz. Bizim katkımız: 2030'a kadar iklim pozitif olmak.

SADECE BİRKAÇ DAMLA SU İLE TEMİZ KIYAFETLERE KAVUŞTUĞUNUZU HAYAL EDİN.

Laundry

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün, çamaşır yıkamanın neredeyse hiç su ve enerji gerektirmediği bir dünya için çalışıyoruz.

SAÇ BAKIMINIZIN SİZE ÖZEL TASARLANDIĞINI HAYAL EDİN.

220818-hen-nhm-3395

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün, her ürünün bireysel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlandığı bir dünya için çalışıyoruz.

SANİYELER İÇİNDE ARABANIZI ŞARJ ETTİĞİNİZİ HAYAL EDİN.

Adhesives Charging

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün, araçları şarj etmenin depolarını doldurmaktan daha hızlı olduğu bir dünya için çalışıyoruz. Yüksek teknolojili çözümlerimiz daha iyi ve güvenli bataryalar oluşturmaya yardımcı oluyor.

FARKLILIKLARIN BİZİ BİRBİRİMİZE YAKINLAŞTIRDIĞINI HAYAL EDİN.

Basketball

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün benzersizliğimizin birlikte daha fazlasını başarmamızı sağladığı bir dünya için çalışıyoruz.

EĞİTİMİN EŞİTLİĞE YOL AÇTIĞINI HAYAL EDİN.

Greenhouse

Henüz bu noktaya gelmedik, ancak her gün herkesin eğitim yoluyla potansiyeline ulaşabileceği bir dünya için çalışıyoruz.

GELECEĞİ BİRLİKTE
YARATALIM


Meet the new Henkel brand design (1) - Thumbnail

Henkel Brand Hub'daki yeni tasarımımızı keşfedin

Yeni marka tasarımımız kalıcı olmak için tasarlanmıştır. Dinamik, renkli ve kullanımı kolaydır. Markamızı güçlü ve tanınabilir kılan unsurlarını zayıflatmadan esneklik sağlar: İkonik logomuz, Henkel renkleri kırmızı ve beyaz, benzersiz ve son derece esnek yeni yazı tipi markamızı hemen tanınabilir hale getirmektedir.

Henkel'in çeşitliliği -iş birimleri, ürünleri ve insanları- her zaman başarımızın anahtarı olmuştur. Markamızın da böyle hissettirmesi gerekir. Bu yüzden, renklerle dolu bir dünya yaratıyor, yeni nesil bir yazı tipi sunuyor ve dijital sanat eserlerinin sunduğu sonsuz fırsatlara erişimi sağlıyoruz.