Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri dünya çapındaki yüksek etkili çözümleri ile liderdir. Yapıştırıcı, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalardaki güçlü inovasyonlar, müşteriye özel çözümler ve güçlü markalar içeren eşsiz portföyümüzle bugünün ve geleceğin piyasalarına öncülük ediyoruz. Sayısız endüstriyel ve tüketici ürünlerimizi piyasaya sunarken inovasyon ve teknoloji liderliğini, müşterilerimizle kurduğumuz işbirlikleri ile birleştiriyoruz.  Global varlığımızı ve uzmanlık bilgimizi tüm dünyadaki tüketici ve müşterilere sınıfının en iyisi hizmetler ve lider teknolojiler sunmak için değerlendiriyoruz.

Endüstriyel ürün portföyümüz beş Teknoloji Markası altında gruplandırılmıştır; Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson ve Aquence. Tüketici ve profesyonel pazarlara yönelik ise dört global markamıza odaklandık; Pritt, Loctite, Ceresit ve Pattex.

  • Ambalaj ve Tüketici Ürünleri Yapıştırıcıları alanında, gıda ambalajları ve tüketici ürünlerinin üretimi için yenilikçi çözümler geliştirmek üzere büyük marka üreticileri ve uluslararası müşterileri ile çalışmaktayız.
  • Ulaşım ve Metal alanında müşterilerimize; otomotiv, uçak ve uzay,metal işleme endüstrisine üstün sistem çözümleri, kapsamlı teknoloji portföyü ve uzmanlaşmış teknik hizmet sağlamaktayız.
  • Genel Endüstri alanında müşterilerimize dayanıklı tüketim mallarının üretimi ve bakımı konusunda kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz.
  • Elektronik alanımız, elektronik sektöründeki müşterilere mikroçip üretimi,elektronik montajı ve termal yönetim sistemleri alanlarında inovatif, yüksek teknolojide yapıştırıcılardan oluşan bir ürün portföyü sunar.
  • Tüketici, Profesyonel ve Yapı Ürünleri iş alanımız, yapıştırıcıları alanında özel tüketiciler ve profesyoneller için geniş yelpazede markalı ürünler sunar.

Faaliyet Alanları

Arabalar, kitaplar ve dergiler, bilgisayar, uçak, buzdolabı, cep telefonları, mobilya, tekstil, ambalaj  ve daha fazlası, Henkel’in çözümleriyle üretilip her gün hayatımıza dokunuyor.

Hizmetler