KURUMSAL VATANDAŞLIK

Henkel'de Kurumsal Vatandaşlık, "Toplumu Geleceğe Uyumlu Hale Getirme" yöntemimizdir. Faaliyetlerimizle; insanları yenilikçi fikirlere, sürdürülebilir davranışlara ve yeni dijital çözümlere önayak olan beceri setleri ve yetkinlikler sağlayan bir eğitimle güçlendiriyoruz. Çalışanlarımız, emeklilerimiz, müşterilerimiz, tüketicilerimiz ve STK'larımızla birlikte çalışarak sosyal ilerlemeye aktif olarak katkıda bulunuyoruz ve toplumumuzu geliştiren, amacımıza ve kurumsal değerlerimize bağlı kalarak sunduğumuz katkıları, topluma geri kazandırıyoruz.

Kurumsal kültürümüze yerleşmiş olan Kurumsal Vatandaşlığın doğası, günlük işlerimizin ötesine geçmek ve gönüllü bir sosyal taahhütte bulunmaktır. Bu çabalarla, topluluklarımıza ‘Pioneers at Heart for the Good of Generations’(Gelecek Nesiller İçin İyiliğe Öncülük Ediyoruz) amacımızı kelimelerin ifade edebileceğinden daha iyi anlatıyoruz.

Henkel'in taahhüdü üç temel üzerine dayanmaktadır: çalışanlarımızın gönüllü katılımı, yardım kuruluşlarıyla iş birlikleri ve doğal afetler ile salgınlara odaklanan acil yardım. Kurumsal vatandaşlık çerçevesindeki bu üç odak noktamızı keşfedin.

220223 Henkel CorporateCitizenship v6 FINAL - Thumbnail

D2C Controlling ve İş Geliştirme Üst Düzey Yönetici Karan Khanna’ya, Almanya Mesleki Eğitim Müdürü Funda Mutlu’ya, Kurumsal İletişim Müdürü Alexander Rüegg’e ve  Schwarzkopf Professional  Uluslararası Kreatif Direktörü Simon Ellis’e özel teşekkürlerimizle.

Sosyal İşbirlikleri

Sosyal işbirliklerinde, şirket olarak dünya genelinde sosyal girişimleri ve kamu kuruluşlarını desteklemekteyiz.

Kurumsal Gönüllülük

Gönüllülük, sosyal taahhüdümüzün can damarıdır. Kişisel düzeyde aktif olduğumuzda bunun etkisi hayat değiştirici olabilir! Bu nedenle çalışanlarımızı, emeklilerimizi ve ekiplerimizi daha iyi bir dünyaya katkı sağlayan sosyal gönüllülük faaliyetleri konusunda destekliyoruz.

Acil Durum Yardımı

Krizler, çatışmalar veya doğal afetler nedeniyle acil yardıma ihtiyacı duyan bölgeleri, hızlı ve bürokratik engellere takılmaksızın destekliyoruz. Bu doğrultuda “Fritz Henkel Stiftung” vakfı ile iş birliği içerisinde acil yardım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.