Henkel Türkiye’de Kariyer

Girişimci düşünce bizim kimliğimizin bir parçasıdır. Çeşitli ve küresel ekiplerimize katılın ve her bir güne fikirlerinizi gerçeğe dönüştürerek başlayın. Sayısız fırsatlar arasından seçerek, Henkel’in marka ve teknolojilerini şekillendirirken kariyerinize de yön verin.

Öğrenciler

Öğrenciler

İş konusunda değerli içgörüler kazanırken kim olabileceğinizi ve Henkel’de neleri başarabileceğinizi öğrenin.

Mezunlar

Mezunlar

Başarılı bir şekilde mezun mu oldunuz? Şimdi işe başlamanın ve öğrendiklerinizi pratiğe dökmenin zamanı! Henkel’e katılın küresel ölçekte karşınıza çıkacak sayısız fırsatla birlikte başarılı bir kariyeri şekillendirme yolunda ilk adımı atın.

Profesyoneller

Profesyonel

Çalışanlarımızı ve onların kariyerlerini daha ileri taşımayı görev edinmekteyiz. Size geliştirici ve uluslararası bir çalışma ortamı sunuyoruz. Bize katılın ve sınırlarınızın ötesine ilerleyin!

Henkel'de Kariyer

Rekabette bulunduğumuz her yerde kazanmak istiyoruz ve bu yüzden sadece bu yapıda yer almanın dışında çok daha fazlasından söz ediyoruz. Motivasyon, hırs ve tutkudan doğan bu belirleyici katkı, dünya çapında 53,000 Henkel'liyi bir araya getiriyor. Ekibimizin bir parçası olun ve karşınıza çıkacak kariyer fırsatları ile birlikte gelişin!

Öğrenciler

Hep çok şeye ulaşmak ve net hedefleriniz olsun mu istediniz? Harika! Çünkü gerçek hırs ve motivasyon öğreniminizi bitirdiğiniz anda kendiliğinden devreye girmez. Kendinizi göstermek için beklemeyin - öğreniminiz sırasında başarılı bir staj veya Henkel Innovation Challenge ve Henkel’de giriş pozisyonları ilerleyebileceğiniz bir kariyer için en iyi temeli sağlar.

Mezunlar

Elde ettiğiniz başarılarınızla -girdiğiniz sınavlarla, yurtdışındaki eğitiminizle, yaptığınız stajlarla - öğreniminiz sırasında kendinizi kanıtladınız. Şimdi de aynısını meslek hayatında yapmak ve en iyiler arasına girmek istiyorsunuz. Aynı zaman da değişimi de seviyorsunuz. Yaptığınız her şeyi en doğru şekilde, tutkuyla, kararlılıkla, kendinize ve başkalarına koyduğunuz yüksek standartlarla yapıyorsunuz. O zaman beklentilerinize yanıt veren ve elinizden gelenin en iyisini yapmanın ödüllendirildiği bir ortama hoş geldiniz. Sizin gibi düşünen ve hırsınızı paylaşan uluslararası bir ekibin parçası olacaksınız. Üç iş birimimiz de dünya çapında inanılmaz bir iş ve kariyer imkanı yelpazesi sunuyor.

Profesyonel

Şu ana kadar çok şey başardınız ve daha da ulaşmak istediğiniz hedefleriniz mi var?İster bir uzman olun ister tecrübeli bir yönetici, yeteneklerinizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için iyi fırsatlara ihtiyacınız olacaktır. En başarılıların bir ekip ortamı içinde mükemmele ulaşabilecekleri ve başarıları için uygun şekilde ödüllendirilebilecekleri doğru şartlara ihtiyacınız olacaktır. Henkel'de performansın önemli olduğu bir ortamda çalışacaksınız. Mesleki tecrübe sahibi yeteneklere uluslararası bir ortamda çeşitli gelişim fırsatları sunuyoruz - hem yurtiçinde hem de yurtdışında.