We dare to make an impact. 

Teknoloji ile Tüketim Ürünleri bir araya geldiğinde dünyanın dört bir yanında insanların refahı ve lider markalar ile yüksek performans gösteren işletmeler üzerinde gerçek bir etki yaratabilirsiniz. Kariyerinize bizimle devam etmeniz, daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmanızı sağlar. Ayrıca güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişmeniz anlamına gelir. Cesareti ve yeni fikirleri seviyor ve hem cesaretli hem de özenli ekipler oluşturuyoruz.

henkel-turkey-brands-collag
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.

Oyunun kurallarını değiştirebilirsiniz

Henkel’de oyunun kurallarını değiştiren biri olmak; en başından itibaren sorumluluk almak, dijital dönüşümümüze yön vermek ve yeni fikirleri hayata geçirmek demektir.

Henkel'in bir çalışanı, işiyle ilgili farklı resimlerde. iPad'inde çalışıyor, kameraya poz veriyor ve Persil Sneaker Clean Logosunun yanında beyaz bir ayakkabı sunuyor.

Jonathan ile tanışın

Henkel’de statükoya meydan okuyabiliyor, yenilikçi olabiliyor ve sınırların ötesine geçebiliyorum. Ekibim Love Nature markası için eczanelerdeki dolum istasyonları gibi ezber bozan fikirleri piyasaya sürüyor. İnandığım şeyleri yapmakta özgürüm. Bu sayede çalışanlarımı teşvik ederek tutkularını hayata geçirmelerini ve Henkel için yeni ve çığır açan yollarla bir etki yaratmalarını sağlayabiliyorum.

Jonathan, İş Geliştirme Kurumsal Başkan Yardımcısı 

Ekip olarak çalışıyoruz

Henkel’de ekip çalışması; güven ve şeffaflık ile gelişen, çeşitliliği kucaklayan, iş birliğine dayalı bir zihniyete sahip olmak demektir.

Çalışma ortamında bir Henkel çalışanı. Telefonda geziniyor, dizüstü bilgisayarında çalışıyor, bir araması var ve kameraya poz veriyor.

Orryana ile tanışın

Henkel’de güzellik ve bakım ile ilgili tüm sosyal medya kanallarının topluluk yönetiminden sorumluyum. Ekibimizde birbirimizi dinliyoruz ve katı hiyerarşileri reddediyoruz. Şirketimiz çeşitliliği ve kapsayıcılığı çok ciddiye alıyor. Black Lives Matter (Siyahların Hayatı Değerlidir) hareketi yayıldığında topluluğumuzla aramızdaki ilişki büyük bir kazanç oldu. Önemli konulara daha güçlü bir şekilde ışık tutabilecek güce sahip olmamız harika bir durum.

Orryana, Uluslararası Topluluk Müdürü 

Kariyerinizi inşa edebilirsiniz

Kariyerinizi Henkel gibi geniş bir portföye sahip olan çok uluslu bir kuruluşta inşa ettiğinizde bir sonraki adım hemen önünüzdedir.

Henkel'in bir çalışanı işyerinin önünde. Kameraya poz veriyor, Persil'in #Rethink Fashion kampanyasından işaretleri sıralıyor ve gülümsüyor.

Nora ile tanışın

İddialı bir kariyerin peşinde koşmak her zaman kolay değildir. Sınırlarınızı zorlamanız gerekebilir. Ancak Henkel’de yeni meydan okumaları kucaklarsanız gelişiminizin önünde hiçbir şey duramaz. Sorumluluk üstlenmeyi ve izleyeceğim yolu belirleme konusunda kontrolü ele almayı erkenden öğrendim. Şimdi tıpkı benim gibi sürekli gelişen markalar için cesur stratejiler geliştiriyorum.

Nora, Uluslararası Pazarlama Direktörü 

İşten fazlasını sunuyoruz

Henkel’de işten fazlasını bulmak; insanların yaşamında ve tüm sektörlerde bir etki yaratmak ve gezegenimizin sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunmak anlamına gelmektedir.

İşyerinde gösterilen bir Henkel çalışanı. Resimde plastik malzemeden bir küp ve ambalaj üzerinde çalışan kişi görülmektedir.

Eduardo ile tanışın

Yalnızca çalışmakla kalmayıp insanların hayatlarını da daha iyi bir hâle getiriyormuşum gibi hissetmek benim için her zaman önemli oldu. Henkel’de alanımda gelişmeme, çalışırken eğlenmeme ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hâle getirmeme olanak tanıyan bir yer buldum. Ambalaj müdürü olarak görevim, plastik tüketimini azaltmak. Bu da benim için “bir işten daha fazlası”.

Eduardo, Uluslararası Ambalaj Müdürü 

Çeşitlilik içeren küresel ekiplerimiz daha iyi bir gelecek yaratıyor

Sizin için nasıl tatmin edici bir kariyer oluşturuyoruz?

Henkel’deki geleceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitli Henkel çalışanlarının yüzleri. Kendinden emin görünüyorlar ve gülümsüyorlar.

Let’s dare to make an impact together.

Kariyerinize bizimle devam ettiğinizde güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişirsiniz ve fikirlerinizi hayata geçirirsiniz.
Bir etki yaratmaya cesaretiniz var mı? Başvurunuzu bekliyoruz.