Neden Henkel: "Henkel Ruhu"

Bir işveren olarak Henkel'in diğer şirketlerden farkı nedir? İş arkadaşlarımızdan ve ortaklarımızdan beklentilerimiz nelerdir? Henkel çalışanlarına ne tür imkanlar ve eğitimler sunuyor? Kariyerinizi ve kişisel gelişiminizi nasıl destekliyoruz? Sorularınızı burada yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

Dünyanın her yerindeki Henkel çalışanlarını tek bir düşünce birleştirir: Biz bir ekibiz! Global bir ekip olarak pazarı tutku ve neşeyle, başarılı bir şekilde şekillendiriyoruz. Bu motivasyonu paylaşan ve yeni zorluklara göğüs germeye hazır olan iş arkadaşları arıyoruz.

Henkel ekibinin bir parçası olarak ne bekleyebilirsiniz?

Yaptığımız her şeyde en iyi olmak istiyoruz. Kurumsal kültürümüzü girişimci düşünce ve değişikliğe sürekli hazır olma belirlemektedir. Yenilikler müşterilerimiz için gerçek değer yaratır. Sürdürülebilirlik konusuna yönelik güçlü bir adanmışlık, her zaman başarımızın önemli bir faktörü olmuştur. Çalışanlarımızın tercihlerinde, bilgilerinde ve becerilerinde de açıkça görüldüğü üzere işyerinde çeşitlilik önemli bir değer ve rekabet konusunda önemli bir avantajdır. Bu nedenle çalışanlarımızı bireysel gelişimleri konusunda destekliyoruz.

Bu sizin için çekici ve zorlayıcı mı? O halde bizim gibi düşünüyorsunuz!


  • Yeniliklerimiz, markalarımız ve teknolojilerimizle lider olmak.
  • Yenilikler
  • Çeşitlilik
  • Sürdürülebilirlik

Bazıları önemli olanın katılmak olduğunu söyler. Fakat Henkel'de biz kazanmak için oynuyoruz. Dünyanın her yerinde, yaklaşık 53,000 çalışanımızın her birinin ortak noktası yüksek motivasyon, hırs ve tutkudur. Her birimde, her işte ve şirketin her seviyesinde bunu görürsünüz.

Bütün iş birimlerinden markalarımızı keşfedin!

Henkel’de işimizi çok seviyoruz: yeni zorluklar aramak konusunda birbirimize ilham veriyoruz. Bu zorluklar ne olursa olsun, bunları en iyi şekilde aşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Henkel’de değişiklik ve çeşitlilik bizim büyük önem taşır. Hiçbir görev bir öncekinin aynısı değildir. Girişimcilik, yenilik ve macera ruhu ile her zaman yeni yollar deneriz ve yeniliği ileri götürürüz.

Üç iş birimimiz: Çamaşır ve Laundry & Home Care (Ev Bakım Ürünleri), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Veya Loctite'a, Pritt'e,Schwarzkopf'a - dünyanın her yerinden milyonlarca insan markalarımıza değer verip güveniyor ve ürün ve teknolojimizi günlük hayatlarında kullanıyor. Bu başarının arkasında bir şirket dolusu birey duruyor: tecrübeli, tutkulu ve güçlü bir başarma arzusuna sahip yetenekli insanlar.

Çalışanlarımızı gelişimleri için destekliyoruz. Düşünme biçimimizde girişimci, yaptıklarımızda da proaktifiz. Karşılıklı saygı, güvenilirlik ve adaletin nitelendirdiği sıkıca kenetlenmiş bir birim olarak birlikte pazarlarımızı geliştiriyor, geleceği şekillendiriyoruz.

Şirketimiz hakkında daha fazlasını öğrenin!

Yenilikler işimizin başarısının anahtardır: İlk kendinden etkili deterjanın, ilk roll-on deodorantın ve ilk stick yapıştırıcının mucidine hoş geldiniz. Her gün yaratıcılığımızı, cesaretimizi ve merakımızı tek, basit ve büyük bir hayali gerçekleştirme yolunda kullanıyoruz: Dünya çapında marka ve teknolojilerin lider şirketi olarak Henkel'in konumunu sağlamlaştırmak.

Başarımızın anahtarı

İnovasyon kapasitemiz hayati bir stratejik öneme sahiptir. Ticari başarımızın temelini oluşturmaktadır. Son üç yıl içinde gelirimizin yaklaşık olarak üçte birini, yeni ürün ve teknolojilerimiz oluşturdu. Böylece, işimizin gelişmekte olan geleceğine tanık olabiliyoruz ve Endüstriyel ve ticari müşterilerimiz, son kullanıcılarımız ve çalışanlarımız için değer yaratabiliyoruz.

Loctite ve Schwarzkopf ve Persil gibi lider markalarımıza bir göz atacak olursanız, her bir ürünün geniş bilgi ve yenilikçi teknolojilerle yaratılmış olduğunu görürsünüz. faaliyet raporu.

Henkel yaklaşık olarak 53.000 çalışan sahiptir. Her biri farklıdır, benzersizdir ve her birinin farklılığı Henkel’in ekonomik başarısına değerli bir katkı sağlamaktadır. Eminiz ki: Çeşitlilik küresel rekabette bir fark yaratıyor - "iyiden mükemmele".

Bireysel özelliklerinize saygı duyuyoruz ve bunlara kurum kültürümüze değerli bir katkı gözüyle bakıyoruz. Kendinizi gerçekleştirebilmeniz için gereksinim duyduğunuz özgürlüğü size sağlıyoruz. Henkel'de bunun işimize stratejik değer kattığına inanıyoruz. Farklı bakış açılarını anlamak ve kabul etmek, çeşitlilik yoluyla başarı elde etmenin temelini oluşturmaktadır.

Performans ve yetkinlik önemlidir

Henkel, çalışanlarının ekonomi, yaratıcılık ve yenilikçilikte yeteneklerini geliştirmelerine ve sonra da bu yetenekleri işyerinde uygulamalarına yardımcı olmaktadır. Amacımız en iyi ekipleri oluşturmaktır ve bunun için çalışanları uzmanlıklarına, potansiyellerine ve performanslarına göre geliştiriyoruz. Kurum kültürümüzün bir parçası olarak bu çeşitlilik ve bireysel özgürlük ilkesine Çeşitlilik ve Katılım adını veriyoruz.

İleriye dönük düşünebilenlere gereksinimimiz var
Bütün çalışanlarımızın sürdürülebilir bakış açısına sahip olmasını istiyoruz. Yöneticilerimiz iyi bir örnek teşkil ediyorlar ve sürdürülebilirliğin önemini gösteriyorlar. Bu nedenle bu, sunduğumuz eğitimlerin ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Örneğin Henkel yaklaşık 50.000 sürdürülebilirlik elçisi yetiştirdi.

Ayrıca, sürdürülebilirliğin gerektirdiklerini anlayabilen çalışanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz - özellikle de daha iyi bir sürdürülebilirliğin hedeflerimize ulaşmamıza doğrudan katkı sağladığını anlayan çalışanlar. Bu inançları paylaşan ve bunlara göre hareket eden kişiler kurum kültürümüze uyum sağlamış kişilerdir ve Henkel'de yabancılık çekmeyeceklerdir.