İş Ortakları ve Tedarikçiler

İş ortakları ve tedarikçiler ile değer zinciri boyunca yoğun işbirliği, Henkel açısından bir rekabet avantajıdır.

İş ortakları ve tedarikçiler ile değer zinciri boyunca yoğun iş birliği, Henkel açısından bir rekabet avantajıdır. İnovatif ürünler sunmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek, stratejimizin iki önemli ayrılmaz parçasıdır. İş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz her ikisinde de kilit rol oynar. Yeni fikir arayışlarımızda ve uygulamalarımızda başarıya ulaşmak için her daim sınırlarımızı zorlamaya odaklanır, geniş bir hedef kitle içinde stratejik iş ortaklıkları ararız.

İş ortakları

Henkel, sunduğu yenilikçi iş modelleriyle tanınmaktadır. Amacımız, müşterilerimize ve tüketicilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi ve en yenilikçi çözümleri sunmaktır. Bunu başarmak için çalışmalarımızı dünya genelinde partnerlerimizle sürdürmekteyiz. Yeni ürünler, malzemeler ve mevcut zorlukların üstesinden gelecek çözümler için her zaman yaratıcı fikirler ararız. Uzmanlığınızı hayata geçirebilir, siz de başarı hikayemizin bir parçası olabilirsiniz.

Tedarikçiler

Kalite, etkinlik, sorumluluk ve sürdürülebilirlik standartlarını yüksek tutarak, tedarikçilerimiz ile yakın işbirliği kurarız.

Global Satınalma Departmanımız müşterilerimize yüksek kalite ve etkin maliyetle sınıfının en iyisi ürünleri sunar. Uzun süreli iş ilişkileri için, üretim maliyetlerinin ve lojistik süreçlerinin inovasyon ve optimizasyonu açısından en yüksek potansiyel sunan tedarikçileri tercih ederiz.