SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE YÖN VERİYORUZ

Yeşil yapraklarla kimya deneyi yapılan deney kabı.

Etkili inovasyonlar ve sürdürülebilir çözümlerle pazara yön veren, köklü bir teknoloji lideriyiz. Şirketimizin geçmişine baktığımızda, tüketici ürünleri endüstrisinde - kendiliğinden etki gösteren çamaşır deterjanı ürününün yanı sıra, sıvı saç şampuanını piyasaya sürerek - birçok kez devrim yarattığımızı görüyoruz.

 Saç ve çamaşır & ev bakım kategorilerimizdeki inovatif ve yüksek performanslı ürünlerimizle, tüketicilerimize sürdürülebilir seçenekler sunarak, global sorunların çözümüne katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda, partnerlerimizle kurduğumuz işbirlikleri aracılığıyla, sistematik değişime yön veriyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Etrafında kiraz çiçekleri olan iki adet yeşil ve mavi Henkel Persil tableti

Ürünlerimiz ve teknolojilerimiz, faaliyetlerimizin merkezinde yer alıyor. Performansımızı iyileştirirken ekolojik ayak izimizi azaltmak için inovasyonlarımızı sürdürüyor, müşterilerimiz ve tüketicilerimiz için daha fazla değer yaratıyoruz.

İŞ BİRLİĞİ

Ellerinde Persil şişesi ve dizüstü bilgisayarla masada oturan iki adam

Partnerlerimizle yaptığımız iş birlikleri, değer zincirimiz boyunca sürdürülebilirliğe yön vermemizde belirleyici bir rol oynar. Müşterilerimize ve tüketicilerimize, ekolojik ayak izinin azaltılması ve kaynakların sorumlu kullanımı konusunda yardımcı oluyoruz. Tedarikçilerimizle birlikte sürdürülebilir uygulamaları teşvik ediyor, insan haklarına saygı anlayışını geliştirmek üzere birlikte çalışıyoruz. Bilgi paylaşımı ve sistematik çözümleri ileriye taşımak amacıyla partnerlerimizle iş birliği yapıyoruz.

Taahhütlerimiz & Yaklaşımımız

Henkel, farklı görüşlere saygı duyan ve yapıcı fikir alışverişine inanan herkesle diyalog kurma noktasında kararlıdır. Güncel konuları mercek altına alıyor, önemli sosyo-politik tartışmalarda aktif rol alıyoruz.