HAKKIMIZDA

beauty-care-hair1-1-

Tüketici Markaları iş birimimiz, tüketicilerimize yönelik faaliyetlerimizi tek bir çatı altında birleştirmektedir. Optimize edilmiş portföyü, ikonik markaları ve güçlü teknolojileriyle Tüketici Markaları, özellikle saç bakım kategorisinde ve çamaşır & ev bakım alanında, dünya çapında birçok pazara yön vermektedir.

YILDIZ MARKALARIMIZ

Bir kadın; Persil, Gliss, Bref, Somat, Taft gibi Henkel ürünleriyle dolu bir sepetin durduğu masanın yanında.

Yenilikçi markalarımız, tüketici ihtiyaçlarına cevap verirken, Henkel'in inovasyon ve sürdürülebilirlik alanlarındaki rekabet üstünlüğünü desteklemektedir.

TEMEL KATEGORİLERİMİZ

Sol tarafta: kıvırcık saçlarına saç bakım ürünü uygulayan bir kadın, sağ tarafta: çamaşır katlayan bir adam

Tüketici ürünleri sektöründe çok kategorili bir platform olarak, portföyümüz iki temel kategoriye odaklanmaktadır: Çamaşır & ev bakım ve saç.

Mutfakta bulaşık yıkayan bir adam

Çamaşır & Ev Bakım

Henkel, yaklaşık 150 yıl önce, bir çamaşır deterjanı markasıyla yolculuğunu başlattı. Bugün, çamaşır & ev bakım portföyümüzde, çamaşır deterjanları ve ilave ürünleri, bulaşık deterjanları, yüzey temizleyicileri ve tuvalet bakım ürünleri bulunmaktadır. 

Uzun, kahverengi saçlarını küvette yıkayan bir kadın banyoda

Saç

Saç kategorimiz ile tüketici ürünlerinin yanı sıra, profesyonel iş alanında da faaliyet gösteriyoruz. Tüketici ürünleri saç segmenti, saç bakım ve şekillendirme ürünleri sunmaktadır. Profesyonel saç alanında ise kuaför salonları için saç bakım, boyama, rötuşlama ve şekillendirme ürünleri sunuyoruz. Schwarzkopf Professional, profesyonel saç bakım ürünlerinde dünyanın önde gelen üç tedarikçisi arasındadır.