Kurumsal Kültür

Amacımız, Henkel’de bizleri birleştiren gücü simgeliyor: Pioneers at heart for the good of generations. Dünya genelindeki aşkın 52.000 iş arkadaşımızın oluşturduğu, çeşitlilik gösteren bir ekip olarak bizler, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve çözümlerimizle hayatı zenginleştirmek ve geliştirmek amacıyla her gün çalışıyoruz. Köklerimizden doğmuş olan Amacımız, uzun zamandır süregelen inovasyon, sorumluluk ve sürdürülebilirlik mirasımızı da geleceğe taşıyor. Paylaştığımız değerlerimiz ve Liderlik Sorumluluklarımız kararlarımıza ve eylemlerimize her gün yön veriyor.

AmacımızOur Purpose


PIONEERS AT HEART
FOR THE GOOD OF GENERATIONS.

Her şey bir rüya ile başladı. 145 yıl önce, cesur bir öncü ve girişimci olan Fritz Henkel insanların günlük hayatında devrim niteliğinde değişiklikler yarattı. Bu şekilde, odağında çalışanlar, toplum ve çevre olan, sorumluluk sahibi bir anlayışla yıllarca sürecek bir geleneği başlatmış oldu. Fritz Henkel, ‘sürdürülebilirlik’ bir konsept olarak var olmadan çok önce dahi, bu değeri öncelikleri arasında ilk sıraya koymakta idi.

Henkel ismi, bugün de aynı değerleri temsil ediyor. Birliktelik duygumuz bizleri, müşteri ve tüketicilerin güven duyduğu, kendi bünyesinde çeşitlilik gösteren ve aşkın 52.000 kişiden oluşan bir topluluk yapıyor. Her gün, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve çözümlerimizle milyarlarca insanın hayatını hep birlikte zenginleştiriyor ve geliştiriyoruz. Henkel olarak, bu etkimizi daha da ileri taşıma potansiyeline sahibiz.

Gelecek nesiller için amaç odaklı bir geleceği inşa etmek hedefiyle öncü ruhumuz, bilgi birikimimiz ve kaynaklarımızın üzerine daha fazlasını ekleyerek ilerleyeceğiz. İnovasyon ve teknolojilerimizle müşteri ve tüketiciler için değer yaratıyor, ekiplerimizle başarılar elde ediyor ve dünyada iyilik yönünde bir güç olmayı sürdürüyoruz.

Değerlerimiz

Değerlerimiz tüm çalışmalarımızda, karar ve davranışlarımızda bize rehberlik etmektedir. Her gün değişken bir ortamda kararlar almak zorundayız. Aynı zamanda, oldukça çeşitlilik içeren bir işgücüne sahibiz: Farklı kültürel geçmişlere farklı deneyimlere sahibiz, çok çeşitli piyasa ve endüstrilerle çalışıyoruz. Bu sebeple Henkel’de herkes tarafından paylaşılan, anlaşılan ve deneyimlenen net değerler, gelecekteki başarımız için oldukça önem taşımaktadır.