TÜKETİCİ MARKALARI (CONSUMER BRANDS)

Bir kadın; Persil, Gliss, Bref, Somat, Taft gibi Henkel ürünleriyle dolu bir sepetin durduğu masanın yanında.

Tüketici Markaları iş birimi, tanınmış markalar ve geniş ürün ağına sahip, çok kategorili bir platformdur. Çeşitlilik gösteren portföyümüz, iki temel kategoriye odaklanmaktadır: Çamaşır & Ev Bakım ve Saç.

STRIVING TO MEET CONSUMER NEEDS BY DRIVING INNOVATIONS WITH ICONIC BRANDS & TECHNOLOGIES

Marka Portföyümüz

Filter
Filter
Bölge
Bölge Filter
Reset
No results found, please check the spelling or try another term.
Müşteri Segmenti
Müşteri Segmenti Filter
Reset
Ürün Kategorisi
Ürün Kategorisi Filter
Reset

Temel Kategorilerimiz

Yıkama işlemini simgeleyen mavi renklerde soyut görüntü

Çamaşır & Ev Bakım

Persil, Perwoll, Vernel, Prill ve Bref gibi markalarımız tüketicilerimizin günlük yaşamlarında önemli bir rol oynamaktadır. Tüketici davranışlarındaki değişimlerin yön verdiği sürdürülebilir ürün çözümleri konusunda gelecek nesillere ilham kaynağı olmak istiyoruz. Bu nedenle çamaşır bakımı, bulaşık yıkama, yüzey temizleyiciler ve tuvalet bakımı gibi alanlarda pazar lideri markalar ve ürünler geliştirmek için tüketicilerimiz ve müşterilerimizle iş birliği yapıyoruz.

Bir tutam saçı simgeleyen turuncu renklerde soyut görüntü

Saç

Saç kategorimizle hem tüketici ürünleri hem de profesyonel saç bakım alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Schwarzkopf, Syoss, Palette gibi markalarımız saça olan tutkumuzu yansıtır. Tüketicilerimiz için saç bakımı, renklendirme veya şekillendirme ürünlerinin yanı sıra, profesyonel kuaför salonları için de saç bakımı, renklendirme, rötuşlama veya şekillendirme için yenilikçi ürünler sunan markalarımız; kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve yüksek performans odağında geliştirilmiştir.