HAKKIMIZDA


Adhesive Technologies

Yapıştırıcı Teknolojileri iş birimimiz; yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplama alanlarında, endüstriyel müşteriler,tüketiciler ve zanaatkarlar için dünya genelinde lider konumdadır. Üretim endüstrilerinde dünya çapındaki uzmanlığımız ile uygulamalar geliştiriyor, güvenilir markalarımızı ve benzersiz teknoloji portföyümüzdeki yüksek etkili çözümlerimizi sunuyor, müşterilerimiz ve partnerlerimizle yakın bir şekilde çalışarak tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratıyoruz.

2023 yılında

10,790

milyar euro tutarında satış

Henkel’in toplam satışlarının

%50’si

Tüm Henkel çalışanlarının 

%49´si
> 100,000

endsütriyel müşteri

> 800

endüstriyel segment

TEKNOLOJİLERİNE GÖRE MARKA GRUPLARIMIZ

Siyah-beyaz fotoğrafta, soğutma sprey suyu ile bir matkap görünmekte.

Yapıştırıcı Teknolojileri endüstriyel ürün portföyümüz, tüm dünyada Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson ve Aquence'den oluşmaktadır. Tüketicilere ve zanaatkarlara yönelik ise, Türkiye'de Pritt, Sista, Ceresit, Pattex, WD-40 ve Tangit markalarımız faaliyet göstermektedir.

İŞ ALANLARIMIZ

Bir devre kartı üzerine, 4 iğneli bir makine ile çeşitli bileşenler yapıştırılıyor.

Yapıştırıcı Teknolojileri iş birimimiz üç alandan oluşmaktadır: “Mobilite ve Elektronik”, “Ambalaj ve Tüketici Ürünleri”, “Zanaatkârlık, İnşaat ve Profesyonel iş”.

Ekranda bir araba görüntüsü.

Mobilite ve Elektronik

Mobilite ve elektronik iş alanında, uluslararası müşterilerimize otomotiv, elektronik ve endüstriyel sektörlerde özel çözümler ve uzman teknik hizmetler sunuyoruz. Teknoloji, yarı iletkenler, otomotiv ve endüstriyel ürün sektörlerinin kesişim noktasında, müşterilerimiz için rekabet avantajı yaratıyoruz. Benzersiz teknoloji portföyümüz ve pazar bilgimizle; elektrifikasyon, bağlanabilirlik, otonom sürüş ve endüstrinin fosilden arındırılması gibi küresel trendlere yön veren öncü çözümler geliştiriyoruz.

Bir postacı, bir elinde bir zarf, diğer elinde küçük bir paket tutarken, arka planda beyaz bir teslimat aracı görünüyor.

Ambalaj ve Tüketici Ürünleri

Dünya genelinde ambalaj ve tüketici ürünleri iş alanında, ambalaj endüstrisi ve tüketici ürünleri üreticilerine yönelik olarak, yenilikçi çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü, kalıcı ve güvenilir ilişkiler ve sunduğumuz yüksek etkili çözümlerle, müşterilerimizin marka ve ürünlerine değer katıyoruz. Fark yaratan teknoloji portföyümüz ve pazar bilgimizle; sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomiyi teşvik etme ve en üst düzeyde gıda güvenliğini sağlama gibi küresel tüketici trendlerine yön veren öncü çözümler geliştiriyoruz.


Adhesive Technologies Craftsmen, Construction and Professional

Zanaatkârlık, İnşaat ve Profesyonel iş

Zanaatkâr, inşaat ve profesyonel iş alanında, 800'den fazla endüstri segmentinde, tüketiciler ve zanaatkârın yanı sıra inşaat, imalat ve bakım profesyonelleri için yüksek etkili çözümler sunuyoruz. Güçlü global marka platformları aracılığıyla müşterilerimiz için dönüşüm yaratan çözümler ve ürünler sunuyoruz. Ayrıca sürdürülebilir yapı, ev geliştirme, akıllı üretim ve kestirimci bakım (predictive maintenance) gibi küresel teknoloji trendlerine yön veren öncü çözümler geliştiriyoruz.