AÇIK İNOVASYON & GİRİŞİMCİLİK

İnovasyon: genç bir adam + 2 genç kadın bir masanın önünde oturuyor

Yapıştırıcı Teknolojileri’nin yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalarda dünya lideri olmasınının sırrı, gelecek için yeni teknolojiler ve çözümler geliştirmeyi temel önceliklerimizden biri olarak görmemizdir. 


Fikirleri birlikte geliştirmek ve ilerletmek, birbirimize ilham vermek ve karşılıklı destek sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki dış partnerlerle - büyük şirketler, start-up’lar veya ekosistemimizde mevcut partnerlerimiz – iş birliği yapıyoruz. Yatırımın yanı sıra uzman ağımıza erişim sunuyor ve global faaliyetlerimizdeki uzun yıllara dayanan deneyimimizden faydalanıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZLE İNOVASYON

Henkel mühendisleri, otomotiv ve endüstri sektörlerindeki müşterilerle birlikte çalışarak 3D yazıcı üretimi parçaları optimize etmektedir.

800 farklı sektörden müşterilerimizle birlikte, gelecek trendleri üzerine araştırma ve çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimize özelleştirilmiş ve hedefe yönelik çözümler sunarak, ürünlerimizi ve iş modellerimizi ileri taşıyan yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Bu çalışmalar dünyanın dört bir yanındaki İnovasyon Merkezlerimizde ve Düsseldorf, Almanya'daki genel merkezimizde bulunan ‘Inspiration Center'da gerçekleştiriliyor. Birlikte e-mobiliteyi daha güvenli hale getirmek veya gıda ambalajlarını daha sürdürülebilir kılmak gibi yeni çözümlerin geliştirilmesi üzerinde çalışıyoruz.

İNOVASYON ORTAKLIKLARI

İnovasyon Ortaklıkları: Bir erkek ve bir kadın laboratuvarda bir ekrana bakıyor.

Yapıştırıcı Teknolojileri Genel Üretim Bakım (General Manufacturing Maintenance - GMM) iş alanı; yapıştırıcılar, sızdırmazlık malzemeleri, kaplamalar, temizleyiciler, yağlayıcılar, ekipmanlar ve ambalajlama gibi teknolojileri kapsamaktadır. Bu alanlardaki inovatif fikirlere fazlasıyla ilgi duyuyoruz. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri’nde, sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomiyi destekleyen inovatif fikirler her zaman memnuniyetle karşılanır. İnovatif fikirlere sahip bireysel girişimciler, şirketler ve üniversitelerle güçlü ortaklıklar kurmak konusunda istekliyiz.

KURUMSAL GİRİŞİMLER

Henkel-tech.ventures Teaser

Teknolojik uzmanlık, malzeme bilimi çözümleri veya yenilikçi iş modelleri sunan, yüksek büyüme oranına sahip bir start-up mı kurdunuz? O zaman ‘Henkel Tech Ventures’ sizin için doğru yer. Yapıştırıcı Teknolojileri'nin kurumsal girişim kolu, yenilikçi teknolojilerle sektörümüzü değiştirmek isteyen kişilere ve küçük işletmelere yatırım yapmaktadır. Henkel Tech Ventures ölçeklenebilir teknoloji platformlarına, yeni iş modellerine ve Henkel'in start-up kuluçka merkezlerine yatırım yapmaktadır. Ortaklarımızla birlikte üretim için sensör teknolojisi, 3D baskı sektörü veya kaplama teknolojileri gibi alanlarda çalışıyoruz. Derinlemesine pazar ve teknoloji bilgimiz, Henkel'in global ağına erişim, sektörel uzmanlığımız ve müşteri & pazarlarla kurduğumuz bağlantılara tıklayarak göz atabilirsiniz.