3-erbild-webseite-1640x514px

TÜRK HENKEL

145 yılı aşkın güçlü bir mirasa dayanarak, bugün ve gelecek nesiller için, inovatif ve sürdürülebilir markalarımız ve teknolojilerimizle, dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizle hayatı her gün yeniden tasarlamaya ve iyileştirmeye öncülük ediyoruz.
Henkel hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumdadır. Portföyümüzde tanınmış saç bakım ürünleri, çamaşır deterjanları, yumuşatıcıların yanı sıra yapıştırıcılar, sızdırmazlık malzemeleri ve fonksiyonel kaplamalar bulunmaktadır.

Biz Kimiz & Bizi Birleştiren Ortak Amacımız

PIONEERS AT HEART FOR THE GOOD OF GENERATIONS

Mountain

Amacımız “Pioneers at heart for the good of generations” (Gelecek Nesiller için İyiliğe Öncülük Ediyoruz) neyi temsil ettiğimiz ve nasıl iş yaptığımız konusunda bizi birleştirir ve stratejimizin temelini oluşturur.

Bizleri ortak bir amaç etrafında birleştiren ilham kaynağımız, şirketimizin kurucusu Fritz Henkel'in öncü ruhudur. Bugün ve her gün için yarının çözümleri üzerinde birlikte çalışma azmi ve motivasyonuna sahibiz. Bunu sadece kendimiz için değil, gelecek nesiller için de sürdürüyoruz, çünkü ortak bir sorumluluğu paylaşıyoruz.

Türk Henkel   

Genel merkezimiz İstanbul’da olup, Gebkim, Tuzla ve Ankara’da üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte Ankara ve İzmir’de bölge satış müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

YouTube Thumbnail 60 Yıl Türk Henkel (Thumbnail)

İş Birimlerimiz

YAPIŞTIRICI TEKNOLOJİLERİADHESIVETECHNOLOGIES

adhesive-foliage

Tüketiciler ve nalburiyeler için geliştirdiğimiz endüstriyel uygulamaların yanı sıra yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalarda global lideriz.

TÜKETİCİ MARKALARICONSUMER BRANDS

Abstract image representing the Henkel business Consumer Brand which represents Hair and Laundry & Home Care.

Henkel Tüketici Markaları; Çamaşır & Ev Bakım ve Saç alanlarındaki tüketici markalarını ve ürünlerini kapsayan iş birimimizdir. 

Hikayelerimiz

TÜM HİKAYELERİ GÖR