AÇIK İNOVASYON & GİRİŞİMCİLİK

Tüketici Markaları İnovasyon ve Girişimcilik

Değişen tüketici ihtiyaçlarını karşılama sözümüze derinden bağlıyız. Yenilikçi ve sürdürülebilir markalarımız ve çözümlerimizle, her gün milyarlarca insanın yaşamını zenginleştiriyor ve iyileştiriyoruz. Üstelik biliyoruz ki daha da fazlasını yapabilecek potansiyele sahibiz.


Tüketicilerimiz, müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte, ürünlerimizin performansını sürekli olarak yenileyerek ve ekolojik ayak izimizi azaltarak, daha fazla değer yaratıyoruz. Bu süreçte, dijitalleşme ve tüketici içgörüleri önemli faktörlerdir. Dijitalleşme aracılığıyla, ihtiyaçları ve gelecek pazar trendlerini analiz ederek, tüketici değeri oluşturuyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZLE İNOVASYON

Henkel Tüketici Markaları (HCB) inovasyonları ve tüketiciler

Faaliyetlerimizi genişletmek ve tüketicilerimizin sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için onları sadece tanımakla kalmıyor, aynı zamanda onlarla iş birliği yapıyoruz. Örneğin, ürün kullanıcılarımızın tasarımlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirirkenki karar aşamalarına destek olmalarını istiyoruz. Birlikte, sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomiyi yaptığımız işin merkezine koyarak, markalarımızı ve ürünlerimizi tasarlıyoruz. Amacımız, eylemlerimizle gezegenimizi korumak için öncü bir rol üstlenmek ve başkalarına da bu yolda ışık tutmaktır.

İNOVASYON ORTAKLIKLARI


Consumer

Henkel; yenilikçi çamaşır, temizlik ve saç ürünleriyle tanınmaktadır. Amacımız, müşterilerimize ve tüketicilerimize, mümkün olan en iyi kaliteyi ve en yenilikçi çözümleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için dünya genelinde birçok partnerimizle birlikte çalışıyoruz. Yeni ürünler, materyaller ve mevcut zorlukların üstesinden gelmemizde bize yardımcı olacak çözümler geliştirmek adına, yaratıcı fikirlerinizi duymak istiyoruz. Başarı hikayemizin bir parçası olun ve uzmanlığınızı bu yolculukta kullanın.

KURUMSAL GİRİŞİMCİLİK

Henkel dx-ventures-tanıtım görseli

Henkel dx Ventures, Henkel'in tüketici ürünleri faaliyetlerinin Dijital Ticaret ve Sürdürülebilirlik temel alanlarına odaklanan kurumsal girişim sermayesi bölümüdür. Birlikle inovasyonlar üretmek için start-up'larla partnerlikler geliştiriyor ve gelecek vaat eden girişimlere yatırım yapıyoruz. Birlikte yeni fikirler üretiyor ve bunları hızlı ve etkili bir şekilde pazara sunuyoruz. Derinlemesine pazar ve teknoloji bilgimiz için, Henkel'in global ağına erişim ve tüketici pazarlarıyla kurduğumuz bağlantılara tıklayarak göz atabilirsiniz.