Favorilerim

Markalar ve İş Birimleri

Henkel global olarak faaliyet gösteren üç iş biriminden oluşmaktadır: Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri), Beauty Care (Güzellik ve Bakım) ve Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakım).

Henkel and Airbus employees in Airbus assemby hall.

Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri)

Henkel  dünya genelinde yapıştırıcılar,  sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalar alanında lider çözümler sağlayıcısıdır.

salon owner is discussing the new BC Fibre Force product range with Henkel employees after applying it to his client’s hair.

Beauty Care
(Güzellik ve Bakım)

Henkel Beauty Care (Güzellik ve Bakım) dünya genelinde lider pozisyonlarda olup, marka ürünler alanında sürekli genişlemektedir.

At our research facility in Trumbull, Connecticut, USA, Jens-Martin Schwärzler (2nd from right), President Henkel Consumer Goods in North America, discusses the innovations in our joint portfolio with Bibie Wu, Marketing, Head of Laundry Conditioners and Home Care, and Charles Crawford, Ph. D. (left), Vice President Product Development. Right: Senior scientist Michael Crisanti.

Laundry & Home Care
(Çamaşır ve Ev Bakım)

Çamaşır ve Ev Bakım iş Birimi, Henkel’in başarı hikayesinde bir dönüm noktasıdır: Her şey bu alanda üretilen bir ürün ile başlamıştır.

MARKA SEÇİMİ

Yıldız Marka
Yıldız Marka
Yıldız Marka

İlgili Links