Henkel'in iş birimleri olan Yapıştırıcı Teknolojiler, Saç ve Çamaşır & Ev Bakım’ı temsil eden soyut bir görsel.

İŞ BİRİMLERİMİZ

Markaları, yenilikleri ve teknolojileriyle Henkel, Türkiye’de ve dünya genelinde pazarı şekillendirmekte, endüstriyel ve tüketici iş birimleriyle pazara yön vermektedir. 

İki iş birimimiz, bugün ve gelecek nesiller için, hayatı her gün yeniden tasarlamaya ve her güne değer katmaya kararlı, öncü bir ruhla bir araya gelmiştir. 145 yılı aşkın sağlam mirasımızdan güç alıyoruz. Ürünlerimiz, milyonlarca insanın günlük yaşamında önemli bir rol oynar ve endüstriyel dönüşümleri destekler.

“Yapıştırıcı Teknolojileri” iş birimimiz; yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalar alanında global liderdir. “Tüketici Markaları” ise Türkiye'de ve dünyanın birçok pazarında, saç kategorisi ile çamaşır & ev bakımı alanında pazara yön veren konumdadır. İş birimlerimiz, markalarımız ve portföylerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, sürdürülebilirliğe katkımızı incelemek ve Henkel ile iş birliği fırsatlarından haberdar olmak için sitemizi keşfedin.

YAPIŞTIRICI TEKNOLOJİLERİ (ADHESIVE TECHNOLOGIES)

Arka planda bir kadın yüzü. Ön planda ise kadın, mavi eldivenli elleri ile, mavi bir vida ve conta tutuyor.

Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, yapıştırıcıları, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamaları ile bugünün piyasalarına liderlik ederken yarının piyasalarını da şekillendirmektedir - tüketiciler ve nalburiyeler için geliştirdiğimiz endüstriyel uygulamaların yanı sıra yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalarda global lideriz.

TÜKETİCİ MARKALARI (CONSUMER BRANDS)

Bir kadın; Persil, Gliss, Bref, Somat, Taft gibi Henkel ürünleriyle dolu bir sepetin durduğu masanın yanında.

Tüketici Markaları portföyümüz, birçok tüketicinin günlük yaşamının vazgeçilmez bir parçası olan markalardan oluşmaktadır. Tüketicilerimiz ve profesyonel kuaförler için saç bakımı, şekillendirme ve renklendirme, çamaşır deterjanları, yumuşatıcılar ve daha birçok alanda yüksek kaliteli ürünlerimizi dünyanın dört bir yanında sunuyoruz.