3-erbild-webseite-1640x514px

TÜRK HENKEL

145 yılı aşkın güçlü bir mirasa dayanarak, bugün ve gelecek nesiller için, inovatif ve sürdürülebilir markalarımız ve teknolojilerimizle, dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizle hayatı her gün yeniden tasarlamaya ve iyileştirmeye öncülük ediyoruz.
Henkel hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumdadır. Portföyümüzde tanınmış saç bakım ürünleri, çamaşır deterjanları, yumuşatıcıların yanı sıra yapıştırıcılar, sızdırmazlık malzemeleri ve fonksiyonel kaplamalar bulunmaktadır.

BIZ KIMIZ & BIZI BIRLEŞTIREN ORTAK AMACIMIZ

YouTube Thumbnail This is Henkel (Thumbnail)

TÜRK HENKEL

Genel merkezimiz İstanbul’da olup, Gebkim, Tuzla ve Ankara’da üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte Ankara ve İzmir’de bölge satış müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

YouTube Thumbnail 60 Yıl Türk Henkel (Thumbnail)

BIZIM STRATEJIK ÇERÇEVE

Henkel’de bizler geleceğimizi, amacımız ve değerlerimiz üzerine inşa ettiğimiz uzun vadeli stratejik çerçevemiz doğrultusunda şekillendiriyoruz.  Bu çerçeve bize, 2020’li yılları amaca yönelik üyümeye net bir şekilde odaklanarak Henkel için kazanmamızda yardımcı olacak.

İŞ BIRIMLERIMIZ

YAPIŞTIRICI TEKNOLOJİLERİADHESIVETECHNOLOGIES

adhesive-foliage

Tüketiciler ve nalburiyeler için geliştirdiğimiz endüstriyel uygulamaların yanı sıra yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplamalarda global lideriz.

TÜKETİCİ MARKALARICONSUMER BRANDS

Abstract image representing the Henkel business Consumer Brand which represents Hair and Laundry & Home Care.

Henkel Tüketici Markaları; Çamaşır & Ev Bakım ve Saç alanlarındaki tüketici markalarını ve ürünlerini kapsayan iş birimimizdir. 

HIKAYELERIMIZ

TÜM HİKAYELERİ GÖR