Pril

Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olan Pril, 1973 yılından beri bulaşıklarda mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ilk elde yıkama bulaşık deterjanı markası Pril, üstün gücünü bulaşık makinesi deterjanları kategorisinde de gösteriyor. Pril bulaşık makinesinde de derinlemesine temizlik ve göz alıcı sonuçlar için en büyük yardımcınız!

Pril Elde Bulaşık Yıkama Deterjanları

Yeni Pril Ultra Güç, geliştirilmiş formülü ile 48 saat kurumuş kirleri bile temizler. Kendiliğinden yağ çözme özellikli yeni formülü sayesinde soğuk suda bile zorlu kirlerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur. İçerdiği güçlü enzimler ile kurumuş kirleri kolayca çözer. Limon, Elma ve Portakal kokulu seçenekleri ile mutfağınızın mis gibi kokmasını sağlar.

Pril Ultra Güç Hijyen, içerdiği özel koruyucular ile hijyenik temizlik sağlar! 48 saat kurumuş kirleri bile temizleyen güçlü formülü soğuk suda da etkilidir.

Pril Losyon, hassas ciltler için geliştirilen ve etkinliği dermatolojistler tarafından onaylanan formülüyle ellerinize nazik davranır. Cilde uyumlu pH değerine sahip formülü sayesinde, cildinizin doğal koruyucu tabakasına zarar vermez. Yüksek yağ çözücü gücü ile ellerinize zarar vermeden temiz bulaşıklar sunar.

Pril Elde Bulaşık Yıkama Deterjanları
Pril Excellence 4’ü 1 Arada Kapsül, yenilenen Pril’in kapsül teknolojisi ile tanışın! Pril Excellence 4’ü 1 Arada Kapsül, düşük sıcaklıkta bile derinlemesine temizlik ve mükemmel parlaklık sağlar. Pril’in eşsiz kapsülü makineniz için bakım sağlarken, hassas bulaşıklarınızı da aşınmalara karşı korur. Pril Excellence Kapsül, eco programda bile etkili formülü ile enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.
Pril Gold Tablet, geliştirilmiş formülü ile düşük sıcaklıkta bile yanmış kirlere karşı ekstra güçlü performans sağlar. 
Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet, eco program ve 45-50°’de dahi etkili formülü ile kurumuş kirleri kolay bir şekilde temizler. Limon kokusu ile bulaşıklarınızda ferahlık ve temizlik sağlar.
Pril'in en iyi jel formülü Pril Excellence Duo Jel derinlemesine temizlik teknolojisi ile inatçı kirlere nüfuz ederek, söker atar. Benzersiz çift bölmeli haznesi ile Pril Excellence Jel Yağ Çözücü yanmış kirlere karşı ekstra güçlüdür, Pril Excellence Jel Hijyen bulaşıklarınızda hijyenik temizlik sağlar.
Pril Hepsi 1 Arada Jel bulaşık makinesi deterjanı çok fonksiyonlu formülüyle bulaşıklarınızda mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Hızlıca çözünen çok yönlü aktif formülü her türlü kire karşı güçlü temizleme performansı gösterir, kısa programlar ve düşük sıcaklıkta bile bulaşıklarınız tertemiz ve pırıl pırıl olur.
Mükemmel makine bakımı için Pril Bulaşık Makinesi Bakım Ürünlerini keşfedin. 
Pril Parlatıcı bulaşıklarınıza kristal parlaklığı kazandırır. Bardaklarınızı parlatır ve daha hızlı kuruma sağlar. Pril Yoğun Makine Temizleyici makinenizin ömrünü uzatır. Makinenizin ulaşılması en zor bölgelerine bile erişerek kireç ve yağ birikintilerini çıkarır. Makinenizin içini temizler, daha uzun bir ömür ve güçlü bir bakım sağlar. Pril Çift Etkili Makine Temizleyici makinenizi temizlerken yağ birikintilerine, kötü kokulara ve kireçlenmeye karşı etki gösterir. Bulaşıklar yıkanırken eş zamanlı makine temizliği sağlar. Pril Tuz kireç kalıntılarını önler ve makinenizin performansını arttırır. Pril Deo Perls kötü kokuları giderir ve makinenize uzun süreli ferahlık sağlar.

Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı

Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olan Pril, 1973 yılından beri bulaşıklarda mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sunmaya devam ediyor.

Pril elde bulaşık yıkama deterjanları, içindeki güçlü temizleyiciler sayesinde ön yıkama yapmanıza gerek kalmadan yağı ve kiri kolayca temizler, kusursuz sonuçlar sağlar. Türkiye’nin en çok tercih edilen elde yıkama bulaşık deterjanı Pril*, geniş ürün yelpazesiyle farklı tüketici ihtiyaçlarına hitap eder.

Pril Elde Bulaşık Yıkama Deterjanları;

Pril Power 5+ Etki Türkiye'nin 1 numaralı bulaşık deterjanı Pril'in şimdiye kadarki en güçlü formülü! Yeni Pril Power 5+ Etki, kendinden yağ çözme özellikli yeni formülü sayesinde yağa derinlemesine ulaşarak çabasızca temizlenmesine yardımcı olur. İçerdiği güçlü enzimler ile kurumuş ve yanmış kirleri kolayca yok eder. Yoğun ve uzun süre kalıcı köpüğü sayesinde ekonomiktir. Limon kokulu özel içeriği bulaşıklarınızdaki kötü kokuları önler ve mutfağınızın mis gibi kokmasını sağlar.

Pril Hijyen Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Pril’in gücüyle hijyenik temizlik! Güçlendirilmiş formülü sayesinde bulaşıklarınızda hijyen ferahlığını yaşamanızı sağlar.

Pril Losyon çok kuru ve hassas bir cildiniz olsa bile, hassas ciltler için geliştirilen formülüyle olağanüstü bir şekilde tolere edilir ve etkinliği dermatolojistler tarafından onaylanmıştır. E vitaminli cilde uyumlu pH değerine sahip formülü sayesinde, cildinizin doğal koruyucu tabakasını destekler ve kurumasını önler. Elbette, bulaşıkları diğer Pril çeşitleriyle aynı şekilde yıkamanıza da yardımcı olur. Yüksek yağ çözücü gücü ile, ellerinize zarar vermeden temiz bulaşıklar sunar.

Pril Türkiye Serisi Türkiye’nin birbirinden güzel kokularından ilham alarak sizler için Türkiye Serisi’ni yarattık! Pril Türkiye Serisi; Amasya Elması, Adana Portakalı, Ege Nanesi kokularıyla sizlerle!

*Elde bulaşık yıkama pazarı Ekim 2019-Eylül 2020 dönemi Nielsen satış hacmi verilerine göre.

Bulaşık Makinesi Deterjanı

Türkiye’nin ilk elde yıkama bulaşık deterjanı markası Pril, üstün gücünü bulaşık makinesi deterjanları kategorisinde de gösteriyor. Pril bulaşık makinesinde de derinlemesine temizlik ve göz alıcı sonuçlar için en büyük yardımcınız!

Pril Makine Grubu ürünleri bulaşıklarda mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sağlayarak eşsiz formülü sayesinde en inatçı kurumuş lekeleri bile çıkarır.

Pril Bulaşık Makinesi Deterjanları ve Yardımcı Ürünler

Pril Gold Tablet, derin Temizleme Teknolojisi sayesinde yanmış ve kurumuş kirleri bile kolaylıkla temizler. 12 Etkili içeriğiyle inaçı kirlere kolaylıkla nüfuz ederken güçlü temizlik sağlar. Hızlı çözünme etkisi sayesinde düşük sıcaklıklarda bile etkilidir.

Pril Hepsi 1 Arada Extra Tablet sitrik asit ile güçlendirilmiş formülü sayesinde güçlü temizlik sağlar. 8 Etkili temizlik gücüyle bulaşıklarınız pırıl pırıl olur.

Pril'in en iyi jel formülü Pril Gold Jel derinlemesine temizlik teknolojisi ile inatçı kirlere nüfuz ederek, söker atar. Benzersiz çift bölmeli haznesi ile Pril Excellence Jel Yağ Çözücü yanmış kirlere karşı ekstra güçlüdür, Pril Excellence Jel Hijyen bulaşıklarınızda hijyenik temizlik sağlar.

Pril Hepsi 1 Arada Jel bulaşık makinesi deterjanı çok fonksiyonlu formülüyle bulaşıklarınızda mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Hızlıca çözünen çok yönlü aktif formülü her türlü kire karşı güçlü temizleme performansı gösterir, kısa programlar ve düşük sıcaklıkta bile bulaşıklarınız tertemiz ve pırıl pırıl olur.

Mükemmel makine bakımı için Pril Yardımcı Ürünler ailemizi keşfedin. Pril Deo Perls kötü kokuları giderir ve makinenize uzun süreli ferahlık sağlar. Pril Yoğun Makine Temizleyici makinenizin ömrünü uzatır. Makinenizin ulaşılması en zor bölgelerine bile erişerek kireç ve yağ birikintilerini çıkarır. Makinenizin içini temizler, daha uzun bir ömür ve güçlü bir bakım sağlar. Pril Çift Etkili Makine Temizleyici makinenizi temizlerken yağ birikintilerine, kötü kokulara ve kireçlenmeye karşı etki gösterir. Bulaşıklar yıkanırken eş zamanlı makine temizliği sağlar. Pril Tuz kireç kalıntılarını önler ve makinenizin performansını arttırır. Pril Parlatıcı bulaşıklarınıza kristal parlaklığı kazandırır. Bardaklarınızı parlatır ve daha hızlı kuruma sağlar.

Bilgi & Hizmetler

Bize ulaşın! Çamaşır & Ev Bakımı Tüketici Yardımı

camasir.ev.bakim@henkel.com

İletişim Kartvizit indir Favorilerime ekle

Pril diğer ülkelerde,

Nelsen, Per, Mir ve Pur markalarıyla bilinmektedir.