tr-teams-and-locations-header-collage

Şirketimizde kariyer gerçek anlamda uluslararası niteliktedir

Henkel ürünleri ve teknolojileri dünyanın dört bir yanında mevcuttur. 79 ülkede 125 milletten ve ofisten çalışanımızla sınırsız kariyer fırsatı sunuyoruz.

İşinizi bulun
zoom-map-high-henkel-turkey

Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizin benzersiz ruhunu deneyimleyin

Güvene, eğlenceye ve ekip ruhuna dayanan bir kültür, harika sonuçları da beraberinde getirir. Bu nedenle, takım etkinliklerini teşvik ediyor, bağlantı kurmak için geliştirilen fikirleri destekliyor ve tüm dünyada bir aidiyet duygusu yaratıyoruz. Geleceğin kariyerleri için en iyi ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz.

Şirketimizde sahip olacağınız tüm fırsatları keşfedin

Güçlü markalarımız, yeniliklerimiz ve teknolojilerimiz sayesinde hem endüstriyel sektörlerde hem de tüketici sektörlerinde lider konumda yer alıyoruz. Her iki-üç yılda bir sorumluluk alanınızı, hatta sektörünüzü değiştirerek bu farklı bakış açılarını tam olarak keşfetme fırsatından yararlanın.

Çeşitli birimlerimizde sizin için en uygun eşleşmeyi bulun

Henkel’de pazarlama, satış, kontrol, araştırma ve geliştirme ve dijital iş birimi alanlarındaki gelişim fırsatları, markalarımız ve teknolojilerimiz kadar çeşitlidir.

Burada finansal değer zincirindeki tüm faaliyetleri kontrol ediyor ve izliyor; likidite, risk yönetimi, vergi optimizasyonu, kur yönetimi, faiz yönetimi, çeyrek raporları ve yıllık raporlar ve yatırımcı ilişkileri de dâhil olmak üzere Mali Hizmetler bölümümüzdeki süreçlerin sınıflarının en iyileri olmayı sürdürmesini sağlıyoruz. İster alanınızda yeni bir çalışan olun ister yeni bir yönde ilerlemek isteyen deneyimli bir profesyonel, sizi Henkel’in kalıcı başarısına katkıda bulunmaya davet ediyoruz!

Yetkinliklerin gelişimine aracılık ederek, ekiplerimize eğitim vererek ve yeni yetenekleri işe alarak küresel ekibimizi geliştiriyoruz. Böylece Henkel’de bir performans kültürünün oluşmasını teşvik ediyor, dijital dönüşümün temellerini atıyoruz. Yaptığımız her şeyi, “güçlü bir aidiyet duygusu oluştururken insanların gücüyle işlerin başarıya ulaşmasını sağlama” amacıyla yapıyoruz. Bu departmanın bir parçası olun ve çalışanlarımızın en iyi özelliklerini ortaya çıkarmamıza yardımcı olun.

Henkel’de pazarlama çok yönlüdür; bu nedenle, ister B2C ister B2B pazarlamada çalışabilirsiniz. Hızla değişen, rekabetçi bir ortamda ileri düzeyde pazarlama çözümleri geliştirmek için benimsedikleri yaklaşımları paylaşan uluslararası veya ulusal ekiplerimize katılabilir ya da dijital pazarlama birimimizin bir parçası olabilirsiniz. Medya ve iletişim bütçelerimizin en uygun şekilde kullanılması için kreatif ajansları ve medya ajanslarını yönetme, trendler ve müşteri tercihleri hakkındaki verilerden ve karmaşık bilgilerden yararlanma veya reklam stratejileri, ürün yenilikleri ve ürün yeniden lansmanları üzerinde çalışma fırsatını yakalayın.

Satış departmanı, dağıtım kanallarımızdan ve müşteri ilişki yönetiminden sorumludur. Saha Hizmetleri; net hedefleri, geniş bir eylem kapsamıyla bir araya getirir. Güçlü markalardan oluşan geniş portföyümüzün desteğiyle müşterilerle doğrudan temas kuracak ve ticaret şirketlerinin mağaza müdürleriyle kampanyalar yürütebileceksiniz. Bu departmanda faaliyetlerinize doğrudan karşılık alacak ve markalarımız ve şirketimiz üzerinde yarattığınız somut etkiyi hissedebileceksiniz.

Temel misyonumuz, en iyi tedarik çözümlerini Henkel'in ekonomik ve stratejik hedefleriyle bir araya getirerek dünya çapında mümkün olan en iyi satın alma sonuçlarına ulaşmaktır. Satın alma koşullarının yanı sıra, iş ortaklarımızın kalitesi ve güvenilirliği de burada önemli bir rol oynamaktadır. Misyonumuza katılın ve B2B ve B2C sektörlerinde hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda dünya lideri olan küresel bir oyuncunun karşılaştığı zorlukları deneyimleyin. Bölümümüze nasıl veya nerede görev almak istediğinize bakılmaksızın oyunun kurallarını değiştirmeye hazır olan herkes için uygun bir meydan okumamız var.

Henkel’de her ambalaj mühendisi, uluslararası bir ürün grubuna atanır. Bu mühendisler, ürünler için yeni ambalaj bileşenleri yaratır, geliştirir ve bunları ilgili pazarlara sunar. Ayrıca, mevcut bileşenleri güvenli hâle getirmekten ve optimize etmekten de sorumlu olurlar. Plastik işleme konusunda kapsamlı bilgiye sahip olmak, bu pozisyon için bir gerekliliktir. Ambalaj mühendisleri, ambalaj tasarımı alanındaki lider konumumuzu korumak için yeni gelişmeleri takip etmelidir.

Şirketimize duyulan güçlü güven; girişimci başarımızın, ortaklıklarımızın ve müşteri ilişkilerimizin temelinde yer almaktadır. Kurumsal İletişim, şirketimizin iç ve dış iletişiminden sorumludur. Henkel'in hem kamuoyu hem de gazeteciler ve kanaat önderleri gibi belirli paydaşlar nezdindeki itibarını inşa etmeyi ve korumayı amaçlıyoruz. Kurum İçi İletişim’de çalışanlarımıza ve yöneticilerimize kurumsal stratejimiz ve faaliyetlerimiz hakkında gereken bilgileri sunuyoruz. Kurumsal İletişim, küresel erişimi sayesinde dünya çapında en önemli bölge ve pazarlardaki tüm etkileşimleri gözden geçirir.

Tüm İş Fırsatları

Henkel’deki geleceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitli Henkel çalışanlarının yüzleri. Kendinden emin görünüyorlar ve gülümsüyorlar.

Let’s dare to make an impact together.

Kariyerinize bizimle devam ettiğinizde güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişirsiniz ve fikirlerinizi hayata geçirirsiniz.
Bir etki yaratmaya cesaretiniz var mı? Başvurunuzu bekliyoruz.