Vernel

Türkiye’nin ilk yumuşatıcı markası Vernel’le çamaşırlar hem yumuşacık olur hem de uzun süre kalıcı parfümleriyle günlerce mis gibi kokar.

1976 yılında çamaşır yıkamasında bir dönüm noktası yaşandı ve Türkiye Vernel ile tanıştı. Bu tarihten itibaren yumuşatmak ‘’Vernellemek’’ oldu. Bugün bile hala aklımızda olan “Vernelleyin yumuşacık olsun, Vernelleyin mis gibi koksun” sloganı yıllardır bizimle.Her geçen yıl geliştirilen formülüyle, tüketici beklentisini karşılamak için pazara yeni ürünler sunan Vernel, yıllar içinde sadece yumuşatma performansı ile değil, aynı zamanda mis kokularıyla da tüketicilerin gönlünde taht kurdu.

Vernel; uzun süre ferahlık isteyenler için Vernel Max’in muhteşem kokusunu 7 Gün / 24 Saat her an yanınızda hissedeceğiniz; doğallığı ön planda isteyenler için Vernel Max Naturals, daha yoğun parfüm isteyenler için Vernel Max Suprême, kötü kokularla savaşmak isteyenler için Vernel Max Fresh Control, hassas ciltler için Vernel Max Sensitive ve Vernel Standart Yumuşatıcıları ile kocaman bir ailedir.
 

Yıldız Marka
www.vernel.com.tr