Ekibimizle iletişime geçin!

Sorularınızı veya önerilerinizi aşağıdaki formlar aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Size en kısa zamanda yanıt verebilmemiz için, aşağıdaki ilgilendiğiniz konu başlığını seçebilirsiniz.

  • Aşağıda sık sorulan bazı sorulara verdiğimiz yanıtları bulabilirsiniz.
  • Ya da, bu sayfanın en altında yer alan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz: Talebinize en hızlı şekilde cevap verebilmemiz için iletişime geçmemiz gereken uzmana ulaşabilmemize yardımcı olması açısından lütfen talebinizin konusunu seçin.

Çamaşır ve Ev Bakım ürünleri için:
444 64 22

Güzellik ve Bakım ürünleri için:
444 64 22

Yapıştırıcı Teknolojileri ürünleri için:
0216 579 40 00

Profesyonel ve Tüketici Yapıştırıcıları ürünleri için (Pritt, Pattex, Sista, Ceresit, WD40, Tangit):
0800 261 63 16

Sorularınız var mı?

Açık olan pozisyonları araştırabilir ve direkt olarak online başvuru yapabilirsiniz. İnsan Kaynakları ekibimiz belgelerinizi inceledikten sonra sizinle iletişime geçecektir. Standart bir işe alım sürecimiz bulunmaktadır. Aradığınız pozisyonu bulamadınız mı? Lütfen başvuru aracımız içerisinde kişisel bir profil oluşturun ve ilgilendiğiniz pozisyonların açılması halinde size uyarı verecek alarmları aktive edin. Bu şekilde, ilgilenebileceğiniz pozisyonların açılması durumunda bilgilendirileceksiniz.

Daha fazla bilgi için kariyer konusundaki Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edin.

Aynı zamanda, İnsan Kaynakları ekibimizle iletişime geçebilir ve Facebook, LinkedIn ve Instagram’daki kariyer fırsatları hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tam kapsamlı marka portföyümüzü

Markalar ve İş Birimleri sayfamızda bulabilirsiniz. Ülkenizde satışa sunulan markalar hakkında genel bilgiler bu sayfada mevcuttur. Aynı zamanda, markanın kendi web sitesine yönlendiren linkleri kullanarak aradığınız ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir çok markamızın web sitesinde ürünü sipariş verebileceğiniz online mağaza linkleri de mevcuttur.

Ürünümüz beklentilerinizi karşılamadığı için üzgünüz. Lütfen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize yazın. Bizim için kolaylık sağlaması ve süreci hızlandırması açısından ürünün ait olduğu kategoriye özel olan formu seçmenizi rica ederiz: Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri ve Henkel Tüketici Markaları. Lütfen ürünün ismini belirtmeyi unutmayın. Uzmanlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacaklardır.

Malzeme güvenlik bilgi formlarını arıyorsanız lütfen Malzeme Güvenlik Bilgi Formu Veri Tabanı sayfamızı ziyaret edin. Küresel olarak Yapıştırıcı Teknolojileri, Beauty Care ve Çamaşır ve Ev Bakım şeklinde üç iş birimimiz bulunduğundan lütfen önce ürün kategorisini seçin. Sonrasında ise aradığınız bilgi formuna ulaşmak için dil ve ülke seçimi yapabilirsiniz.

Yapıştırıcı ürünlerimiz için Teknik Bilgi Formları TBF veri tabanımızda mevcuttur.

Bir Henkel ürününün içeriğin arıyorsanız lütfen Deterjanlar Yönetmeliği’ne göre maddelerin listesi sayfasını ziyaret edin. Ürün ismi, ülkeniz ve diliniz doğrultusunda veri tabanı içinde dolaşabilirsiniz.

Henkel ile ortaklık kurmak için farklı fırsatlar mevcuttur. Bilgi için lütfen Henkel.com (İngilizce) sitesini ziyaret ediniz:

Henkel Girişimleri farklı yeniliklere açıktır.  Bu, 3D Baskı gibi Geliştirilmiş Gereçler ve Teknolojileri ya da loT ve Smart Packaging gibi FMCG yeniliklerini kapsayabilir.

Araştırma odaklı ortaklıklar konusunda,  halihazırda üç iş alanımızdan biri ile bağlantılı bir patente sahip olan ortaklar aramaktayız. Bu durumda patentinizin gereksinimlerimizi karşılayıp karşılamadığını kontrol ediniz. Eğer karşılıyorsa, bir sonraki adım olarak patentli fikrinizi sunabilirsiniz.

Eğer Çamaşır ve Ev Bakım çözümleri için yenilikçi bir fikriniz varsa ancak patent mevcut değilse bu form yardımıyla çözümünüzü nasıl sunacağınıza dair gereksinimler ve adım adım açıklama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tedarikçilerin seçilme ve geliştirilme sürecinde sürüdürülebilirlik konusundaki performanslarını dikkate alıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen Tedarikçiler sayfamızı ziyaret ediniz.

Dağıtım amacıyla Henkel ürünleri siparişi sürecinin ve satış bağlantılarının üründen ürüne ve bölgeden bölgeye değiştiğini lütfen dikkate alınız. Doğru bağlantı kişisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanmanızı önermekteyiz.

Bize mesaj yazın

Konu / Tüketici Hizmetleri *

Kişisel Veri

30
40
60
20
80
25
80

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Size ait verileri talebinize cevap vermek amacıyla kullanacağız.

Verilerinizin işlenmesi ve kullanımı, mevcut talebinizi karşılamak için işlemenin gerekli olması halinde bunun yapılabilmesine imkân sağlayan yasa hükümlerinin ve/veya Henkel’in meşru menfaatinin oluşturduğu zemin doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Herhangi bir açık rıza beyanı vasıtasıyla daha uzun bir süre onay vermediğiniz durumda, verileri yalnızca yukarıda verilen hedefi gerçekleştirmek için gerekli süre ya da herhangi bir yasal saklama zorunluluğunun gerektirdiği dönem boyunca saklayacağız.

Henkel’in kişisel verilerinizi nasıl işlediği hakkında daha detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası’na başvurabilirsiniz.

* Size hızlı bir şekilde dönebilmemiz için yanında kırmızı yıldız işareti olan bölümlerin doldurulması gereklidir. Diğer bilgilerin girilmesi isteğe bağlı olup, sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi yanıtlamak üzere kullanılacaktır.