İlayda Erdol ile Röportaj 

İlayda Erdol

Ünvan: Corporate Communications Intern
İş Birimi: Functions

Henkel'deki stajınızda sizin için en büyük kazanç nedir?
Bu soruya tek bir cevap vermek benim için zor; zaman planlamasından iletişim becerilerine, iş takibinden detayları görmeye birçok konuda geliştirdiğimi hissediyorum; genel olarak Henkel serüvenim bittiğinde daha organize ve ileriki adımları daha iyi görebilen bir İlayda olarak hayatıma devam edeceğimi düşünüyorum..

Henkel'de çalışırken en büyük eğlence faktörü nedir?
Kulüplerin aktif olması 😊 Henkel Orkestra’da vokalim ve klavye çalıyorum. Hem çok eğleniyoruz hem de birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Keyifli buldugum bir diğer faktör ise Henkel’de tüm çalışanların, unvanlarından bağımsız olarak iletişime açık olmaları. Birçok departmandan farklı kişilerle kahve içmek ya da öğle yemeği yiyebilmek, pek çok hayat hikayesiyle tanışmak ve deneyimlerinden bir şeyler öğrenmek her zaman çok keyifli ve eğlenceli diyebilirim

Henkel'i gelecekteki işvereniniz olarak görüyor musunuz ve neden?
Tabii ki! Türkiye’de de güçlü etkisini sürdüren çok uluslu bir şirket olması, ofis ortamının samimi ve sıcak olması, sürdürülebilir değerleri benimsemesi ve çalışanlara sorumluluk, özgürlük alanı verilmesi çok güzel!

Henkel'de stajyer olmakla ilgili en çok neyi seviyorsunuz?
Henkel’de stajyer olmanın en sevdiğim tarafı, bize stajyer gibi bakılmaması aslında. Fikirlere açık olunmasının, istekli olduğumuz sürece sorumluluk ve özgürlük alanı verilmesinin, hem kendimizi ifade etmemiz, hem de daha iyi işler çıkarmamız açısından bizi çok geliştirdiğini düşünüyorum.