KARIYER


We dare to make an impact. 

Teknoloji ile Tüketim Ürünleri bir araya geldiğinde dünyanın dört bir yanında insanların refahı ve lider markalar ile yüksek performans gösteren işletmeler üzerinde gerçek bir etki yaratabilirsiniz. Kariyerinize bizimle devam etmeniz, daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmanızı sağlar. Ayrıca güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişmeniz anlamına gelir. Cesareti ve yeni fikirleri seviyor ve hem cesaretli hem de özenli ekipler oluşturuyoruz.

Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Neden Henkel?

Oyunun kurallarını değiştirebilirsiniz

Henkel’de oyunun kurallarını değiştiren biri olmak; en başından itibaren sorumluluk almak, dijital dönüşümümüze yön vermek ve yeni fikirleri hayata geçirmek demektir.

Henkel'in bir çalışanı, işiyle ilgili farklı resimlerde. iPad'inde çalışıyor, kameraya poz veriyor ve Persil Sneaker Clean Logosunun yanında beyaz bir ayakkabı sunuyor.

Tilak ile Tanışın

Henkel'de alışılmışa meydan okuyabiliyor ve yenilikçi olabiliyorum.
Mobil renk danışmanlığı uygulaması Choicify ile tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ürünü nasıl keşfedeceklerini yeniden tanımladım. Bu inovasyon, çığır açıcı bir yaklaşımla piyasada ezber bozan bir etki yaratan kolektif bir azim sayesinde gerçekleşti. Artık kendime mucit diyorum.

Tilak, Dijital Ticaret Kurumsal Direktörü

Ekip olarak çalışıyoruz

Henkel’de ekip çalışması; güven ve şeffaflık ile gelişen, çeşitliliği kucaklayan, iş birliğine dayalı bir zihniyete sahip olmak demektir.

Çalışma ortamında bir Henkel çalışanı. Telefonda geziniyor, dizüstü bilgisayarında çalışıyor, bir araması var ve kameraya poz veriyor.

Orryana ile tanışın

Ekibimizde birbirimizi dinliyoruz ve katı hiyerarşileri reddediyoruz. Şirketimiz çeşitliliği ve kapsayıcılığı çok ciddiye alıyor. Black Lives Matter (Siyahların Hayatı Değerlidir) hareketi yayıldığında topluluğumuzla aramızdaki ilişki büyük bir kazanç oldu. Önemli konulara daha güçlü bir şekilde ışık tutabilecek güce sahip olmamız harika bir durum.

Orryana, Uluslararası Topluluk Müdürü 

Kariyerinizi inşa edebilirsiniz

Kariyerinizi Henkel gibi geniş bir portföye sahip olan çok uluslu bir kuruluşta inşa ettiğinizde bir sonraki adım hemen önünüzdedir.

Henkel'in bir çalışanı işyerinin önünde. Kameraya poz veriyor, Persil'in #Rethink Fashion kampanyasından işaretleri sıralıyor ve gülümsüyor.

Nora ile tanışın

İddialı bir kariyerin peşinde koşmak her zaman kolay değildir. Sınırlarınızı zorlamanız gerekebilir. Ancak Henkel’de yeni meydan okumaları kucaklarsanız gelişiminizin önünde hiçbir şey duramaz. Sorumluluk üstlenmeyi ve izleyeceğim yolu belirleme konusunda kontrolü ele almayı erkenden öğrendim. Şimdi tıpkı benim gibi sürekli gelişen markalar için cesur stratejiler geliştiriyorum.

Nora, Uluslararası Pazarlama Direktörü 

İşten fazlasını sunuyoruz

Henkel’de işten fazlasını bulmak; insanların yaşamında ve tüm sektörlerde bir etki yaratmak ve gezegenimizin sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunmak anlamına gelmektedir.

İşyerinde gösterilen bir Henkel çalışanı. Resimde plastik malzemeden bir küp ve ambalaj üzerinde çalışan kişi görülmektedir.

Eduardo ile tanışın

Yalnızca çalışmakla kalmayıp insanların hayatlarını da daha iyi bir hâle getiriyormuşum gibi hissetmek benim için her zaman önemli oldu. Henkel’de alanımda gelişmeme, çalışırken eğlenmeme ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hâle getirmeme olanak tanıyan bir yer buldum. Ambalaj müdürü olarak görevim, plastik tüketimini azaltmak. Bu da benim için “bir işten daha fazlası”.

Eduardo, Uluslararası Ambalaj Müdürü 

Neden Henkel?

Çeşitlilik içeren küresel ekiplerimiz daha iyi bir gelecek yaratıyor

Sizin için nasıl tatmin edici bir kariyer oluşturuyoruz?

Yüksek standartların ödüllendirildiği bir yerde çalışın

Henkel’deki geleceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitli Henkel çalışanlarının yüzleri. Kendinden emin görünüyorlar ve gülümsüyorlar.

Let’s dare to make an impact together.

Kariyerinize bizimle devam ettiğinizde güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişirsiniz ve fikirlerinizi hayata geçirirsiniz.
Bir etki yaratmaya cesaretiniz var mı? Başvurunuzu bekliyoruz.