Uğur Bilici ile Röportaj

Uğur Bilici

Ünvan: Sales Intern
İş Birimi: Consumer Brands

Henkel'deki stajınızda sizin için en büyük kazanç nedir?
Henkel’de yaptığınız projelerin hayata geçtiğini görmek en güzel şey. Burada öğreneceğiniz bilgilerin ve tecrübenin sonu yok. Her zaman kendinizi geliştirebilmeniz için bir fırsat var ve bu fırsatı değerlendirmeniz için yöneticileriniz tarafından destekleniyorsunuz. Bu sebeple Henkel'deki en önemli şey burada kazanacağınız tecrübenin sonu olmaması.

Henkel'de çalışmakla ilgili benzersiz olan nedir?
Henkel'deki en özel şey kişilere sorumluluk almaktan korkmamayı öğretmesidir. Ekibin senin o işi yapabileceğine güveniyor ve yeni proje geliştirmen için seni cesaretlendiriyor!

Henkel'i gelecekteki işvereniniz olarak görüyor musunuz ve neden?
Kesinlikle. Burada gerek çalışanlar olsun gerek çalışma ortamı olsun burada çalışmak gerçekten çok güzel ve huzurlu. Stajyer olarak bizlere gerçekten değer verildiğini hissediyoruz. Her gün kendime ayrı tecrübeler kattığım ve sorumluluklar aldığım için kendimi çok iyi hissediyorum.

Henkel'de stajyer olmakla ilgili en çok neyi seviyorsunuz?
Çalışmaya başladığım ilk andan itibaren kendimi buraya ait hissettim. Bundaki en büyük etken çalışanların bana her zaman stajyer gözüyle değil çalışan gözüyle bakmaları. Burada stajyere verilen değer gerçekten çok güzel. Yapılacak projelerde ekibin, biz stajyerlere güvenip sorumluluk vermesi her şeyden değerli.