tr-why-henkel-header-collage

We dare to make an impact.

Kendinize “Neden Henkel?” sorusunu soruyorsanız cevap oldukça basit: cesur ruhumuz nedeniyle. Nesillerin iyiliği için yürekten öncülük yapıyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile hep birlikte milyarlarca insanın hayatında bir etki yaratmaya çalışıyoruz. Gelecekteki çalışma arkadaşlarınızdan bazılarıyla tanışın ve Henkel’i onlar için özel kılanın ne olduğunu keşfedin.

#1 Henkel’de oyunun kurallarını değiştirebilirsiniz.

Henkel önemli bir girişimcilik mirasına sahiptir. Çalışanlarımız, sürekli olarak gelişmemizi sağlamak için yeni fikirler sunarak, dijital dönüşümümüzü hızlandırarak ve pazarlarda, ürünlerde ve hizmetlerde yenilikler yaparak statükoya meydan okur ve girişimciler olarak hareket eder.

Henkel işyerlerinden bir kolaj. Teknoloji, dijital dönüşüm ve taze fikirlerin görüntüleri.

Dijital dönüşümü hem içeriden hem de dışarıdan destekliyoruz.
Hedefimiz, temel varlığımız olan Henkel ürünlerini ve teknolojilerini sürekli olarak geliştirmektir. Tüm dünyanın her zaman birbiriyle bağlantılı olması, tüketicilerin ihtiyaçlarını ve satın alma kararlarını değiştiriyor. Artık tek bir ürün değil, dijital cihazlar aracılığıyla kolaylıkla kullanılabilen entegre hizmetler sunuyoruz.


Tüm ekiplerimizin dijital bilgilere ulaşabilmesini sağlıyoruz.
Dünya çapındaki Dijital Beceri Geliştirme girişimimiz, farklı iş gruplarına göre kümelenen aşkın 50.000 Henkel çalışanına kişiye özel olarak hazırlanan eğitimler sunuyor. Dönüşüm, zaman alan bir süreçtir ve bir gecede gerçekleşmez. Sezgisel ve kişiselleştirilmiş eğitim formatları bize önemli faydalar sunuyor ve sürekli öğrenmemizi ve genişlememizi sağlıyor. Henkel, Dijital Beceri Geliştirme ile şirket genelinde dijital bilgi standardını belirliyor. Bizimle çalışan tüm yöneticilerin, ekip üyelerinin ve stajyerlerin entegrasyonunu sağlamadan dönüşmemiz mümkün değildir.
 

why-henkel-collage-hao-desktop-Mobil Uygulama Fabrikası Müdürü Hao ile tanışın: “Henkel dx İnovasyon Merkezi’ni duydunuz mu? Henkel, bu organizasyonu geliştirerek yenilikçi zihniyetini kanıtladı. Berlin Geliştirme Fabrikası’nın müdürü olarak insanların bir şeyleri sıfırdan yarattığını görmekten keyif alıyorum. Bu dijital dönüşümün bir parçası olmak ve bir platform inşa etmek harika bir deneyim ve Henkel’deki kariyerimin benim için en değerli kısımlarından biri.”

Yeni teknolojileri keşfederek, yeni iş modellerini deneyerek ve dijital ekosistemimizi kurarak girişimci ruhumuzu geliştiriyoruz.
Henkel dx ile işletmelerin karşılaştığı en büyük zorlukların üstesinden gelmek için Dijital, İş Süreçleri Yönetimi ve BT uzmanlığını bir araya getirerek yeni bir sayfa açıyoruz. İnovasyon Merkezlerimiz; Platform Ekonomisi, Tüketici ve Müşteri çekim kayması, Sonuç Odaklı Hizmet ve Yalın-Hızlı-Basit gibi mega trendlere odaklanıyor.

Yenilik yapmak için iş birliği yapıyoruz.
Çığır açan teknolojilerin geliştirilmesini desteklemek için girişimci şirketler ile Henkel’in işletme organizasyonu arasında bağlantı kuruyoruz. En iyi çözümleri yaratmak için ezber bozan fikirlerin doğru kaynaklarla bir araya getirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Henkel Tech Ventures, üretim sektörünün tüm alanlarını kapsayan geniş bir ağ kurmuştur.

Yaratıcı fikirler üreten ekiplerimizle çığır açıyoruz.
Henkel Tüketici Markaları (Consumer Brands) birimi inovasyonu hızlandırmak ve yeni iş modelleri geliştirmek için fikir fabrikasını ve yaratıcı fikirler üreten ekipleri kurdu. Bu beyin takımları, çevik çalışma yaklaşımlarını küresel bir şirketin kapsamı ve uzmanlığı ile bir araya getiriyor.
 

why-henkel-collage-esther-desktop-Fritz Güzellik Laboratuvarı’nın Kurucusu ve Müdürü Esther ile tanışın: “Henkel’de çalışmaya başladığımdan beri şirkette pek çok farklı görev üstlendim. 2020 yılında, Henkel’in kurumsal yapısında yer alan ancak yeni bir şirket gibi organize edilerek çevik ve hızlı olması sağlanan Fritz Güzellik Laboratuvarı’nı kurdum. İşim, büyüklüğe ulaşmak için tutkularımın peşinden gitmeme olanak tanıyor.”

Why Henkel - Video - Thumbnail

#2 Henkel’de ekip olarak çalışıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından farklı geçmişlere, deneyimlere, becerilere, bilgilere ve yaratıcılık yaklaşımlarına sahip yaklaşık 48.000 çalışanımızın yer aldığı küresel ekibimizin başarımızın temelinde yer aldığını biliyoruz.

Henkel çalışma ortamından bir kolaj. Henkel çalışanlarımız her zaman bir takımda oynar.

Liderliğin herkesi ilgilendirdiğine inanıyoruz.
Bir ekibe liderlik etseniz de etmeseniz de değişiklik yapabilir, iş birliğini geliştirebilir, yenilik yapma gücüne sahip olabilir, sonuçlar ve çevrenizdeki kişiler hakkındaki tüm sorumluluğu üstlenebilir ve böylece Henkel'in kurumsal kültürünü şekillendirmek için güçlü bir temel inşa edebilirsiniz. Çalışanlarımızı davranışlarında ve kararlarında Henkel değerlerini göz önünde bulundurmaları ve öğrenmek ve gelişmek için geri bildirimlere değer vermeleri konusunda destekliyoruz. Henkel’de dört Liderlik Taahhüdümüzü hayata geçirmek hepimizin sorumluluğudur. 

1. Girişimciler olarak hareket ediyoruz.
Heyecan verici iş fırsatları yaratmak için risk almaya cesaret ediyoruz. İnovasyonları ve günden güne gerçekleşen iyileşmeleri desteklemeye kararlıyız. Zamanında ve net karar verme kültürünü teşvik ediyoruz.

2. İş birliği yaparak güçlü ekipler oluşturuyoruz.
Her zaman Henkel’in çıkarları doğrultusunda tek bir ekip olarak hareket ediyoruz. Güvene ve şeffaflığa dayalı bir iş birliği kuruyoruz. Çeşitliliğe, meraka ve açık fikirliliğe değer veriyoruz.

3. Kişileri tutkuyla geliştiriyoruz.
En iyi ekibi oluşturmak ve geliştirmek için sorumluluk alıyoruz. Çalışanlarımıza meydan okuyor ve onları takdir ediyoruz. Geri bildirim veriyor ve alıyor, sürekli öğreniyoruz.

4. Sonuçlarımıza sahip çıkıyoruz.
Müşterilerimiz için en iyi çözümleri geliştiriyoruz. İddialı hedeflere ulaşmak için aktif olarak sorumluluk alıyoruz. Sözlerimizi tutuyor, taahhütlerimizi yerine getiriyoruz.

 

why-henkel-collage-kerstin-desktop-Avrupa Teknik Müdürü Kerstin ile tanışın: “Bir kadın olarak lider olmak ve böylelikle başkalarına da ilham vermek için ne yapmalısınız? Henkel’de çalışın. Yapıştırıcı Teknolojileri biriminde İnovasyon Ambalaj Direktörü olarak üstlendiğim liderlik rolüne giden yolculuğumda, ekip çalışması ve girişimcilik harika yenilikleri beraberinde getirdi. Başarım yalnızca bana değil, diğer kadınlara da güç veriyor. Henkel'in Liderlik Taahhütleri’ni son derece ciddiye alıyorum ve ekiplerimi gelişerek güçlerini tam anlamıyla kullanmaları için destekliyorum.”

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık, kurumsal değerlerimizin temelinde yer almaktadır.
Henkel için Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık, moda sözcüklerden veya “bulunması faydalı olacak” kavramlardan fazlasıdır. Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık bizim için "olmazsa olmazdır”, bir iş zorunluluğudur ve kurumsal stratejimizin ve değerlerimizin temelinde yer almaktadır. Çalışanlarımız farklı cinsiyet ve nesillere mensuptur farklı cinsel ve dini yönelimlere sahiptir, farklı etnik ve kültürel kökenlerden gelmektedir, çeşitli becerileri, geçmişleri ve yetenekleri beraberlerinde getirmektedir ve daha pek çok boyutta çeşitlilik göstermektedir. Bir aidiyet kültürü yaratmayı hedefliyoruz ve eşitliği sağlayarak sahip olduğumuz çeşitliliğin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için çaba gösteriyoruz. Bu nedenle, çalışanlarımız arasında kapsayıcı davranışları aktif olarak teşvik ediyor, farkındalık yaratıyor ve bireysel farklılıkları olumlu karşılayan ve kucaklayan bir ortamın oluşumunu destekliyoruz. Henkel’in Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık yaklaşımı ve girişimleri hakkında daha fazla bilgi edinin: Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık.


Yeni bir Akıllı Çalışma konseptinin ana hatlarını çiziyoruz.
Çalışanlarımızın esnekliğe ve daha simbiyotik bir iş-yaşam dengesine olan ihtiyacını anlıyoruz. Uzaktan ve ofiste çalışmayı bir araya getirerek bireysel ihtiyaçlar için esneklik sunmayı amaçlıyor ve geleceğin verimli çalışma ortamlarının temellerini atıyoruz. Bazı pozisyonların sürekli iş yerinde çalışması gerekecek olsa da bazı pozisyonlardaki çalışanların fiziksel olarak ofiste bulunması gerekmemektedir. Aynı zamanda Henkel’de pek çok pozisyon hibrit çalışmaya uygundur. Hibrit pozisyonlarda çalışma süresinin %40’ına varan bölümünün uzaktan çalışmaya ayrılabileceğini düşünüyoruz. Her ay bir hafta uzaktan çalışma yapılacak bir düzen de geliştirilebilir. Henkel ruhunu şekillendiren bir aidiyet ve topluluk alanı olan ve iş birliğine, inovasyona ve bilgi alışverişine olanak tanıyan ofislerimiz, geçmişte olduğu gibi gelecekte de her zaman kurumsal kültürümüz için kritik bir rol oynayacaktır. Çalışma ortamlarımızı, ofislerimizi ve binalarımızı iyileştirmeyi ve geleceğe daha da hazır hâle getirmeyi sürdüreceğiz.

Herkesin bir kariyer ve bir aile sahibi olabilmesi gerektiğine inanıyoruz.
Ebeveynlere daha fazla özgürlük sunmak ve yalnızca ofiste değil, evde veya başka bir yerde de çalışabilme olanağı tanımak, iş-yaşam esnekliğinin önemli bir parçasıdır. Bu bağlamda altyapı önemli bir rol oynamaktadır. Almanya’daki genel merkezimizde Henkel çalışanları için üç kreşimiz bulunmaktadır. Farklı ülkelerde çocuk bakım hizmetleri ve çalışanlarımızı destekleyecek başka hizmetler sunuyor veya çalışanlarımızın bu hizmetlere erişimini kolaylaştırıyoruz.

Daha fazla bilgi

#3 Henkel’de kariyerinizi inşa edebilirsiniz.

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel olarak geliştiğini görmekten keyif alıyoruz. Öğrenmek, geri bildirim ve rehberlik almak ve çeşitli alanlarda veya uluslararası deneyim kazanmak için pek çok fırsat sunuyoruz. Silolar hâlinde hareket etmek ve büyümek yerine bakış açılarını değiştirmenin çok daha başarılı olmamızı sağlayacağına inanıyoruz. Henkel gibi çok uluslu bir şirkette bir sonraki adımınız her zaman hemen önünüzdedir.

Henkel çalışma ortamından bir kolaj. Henkel'de kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

Uluslararası fırsatlar sunuyoruz.
Henkel, ufkunuzu genişletmenize yardımcı olur çünkü uluslararası deneyime sahip kişiler, küresel ekibimizi başarılı ve ilham verici kılar. Henkel gibi büyük bir şirkette kariyer yolunuzun doğrusal olması gerekmez. Farklı pozisyonlarda, lokasyonlarda, hatta ülkelerde çalışmayı deneyebilirsiniz. Yüksek performanslı çalışanlarımıza bir Üç İkili felsefesi sunuyoruz: Kariyerleri boyunca iki farklı ülkede ve iki iş biriminde en az iki farklı pozisyonda çalışabiliyorlar.

Performanslarına güveniyoruz. Ve bu performansı ödüllendiriyoruz.
Performansı ödüllendirmek ve çalışanlarımızı motive ve teşvik etmek, kurumsal kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. İddialı hedefler belirlemenin ve iyi ve güçlü performansları buna göre ödüllendirmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Buna ek olarak rekabetçi ve cazip yan haklar da sunuyoruz.

Çalışanlarımızın becerilerini sonuna kadar geliştirmelerini destekliyoruz.
Becerilerinizi, bilgi birikiminizi ve yeteneklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Henkel Öğrenme Merkezi’nden yararlanabilirsiniz! Farklı konularda 8.000’i aşkın yüz yüze ve dijital öğrenme kaynağına erişebilir ve mesleki ufkunuzu genişletebilirsiniz. Hedefimiz, çalışanlarımızın ihtiyacı olan hayati becerileri geliştirmesine ve öğrenme yoluyla potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmasına yardımcı olarak onları geleceğe hazır hâle getirmektir. 

Gelişiminiz için geri bildirimin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle sürekli geri bildirim kültürümüz; meslektaşlarınıza, çalışma arkadaşlarınıza ve yöneticilerinize istediğiniz zaman geri bildirim verebilmenize ve onlardan geri bildirim alabilmenize olanak tanıyacaktır. Bu süreci daha da kolaylaştırmak için yeni bir geri bildirim aracı geliştirdik. Bu araç sayesinde çalışma arkadaşlarınızla birbirinize KUDOS kartları göndererek birbirinizi kutlayabilir ve takdir edebilirsiniz.

Erkenden gelişme fırsatları yaratıyoruz.
Küresel İşe Alıştırma Programımız olan BE PART, size Henkel’de hızlı bir başlangıç sunuyor. Program, dijital içerikler ve çevrim dışı etkinliklerle yeni çalışanlarımızın Henkel’in çalışma biçimini anlamasını ve hızlı bir şekilde alışmasını sağlıyor. Şirketimizde geçireceğiniz ve heyecan verici olacak olan ilk 6 ayda ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgileri bu program sayesinde edinebileceksiniz.

Erkenden sorumluluk üstlenmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, zorluklarla karşılaşmanız, öğrenmeniz, yaratmanız ve ilerlemeniz için size ilk aşamalardan itibaren projeler atanacaktır.
 


Her zaman hareket hâlindeyiz, yeni ve iyi fikirler arıyoruz.
Liderlik Taahhüdümüzde de belirtildiği gibi girişimciler olarak hareket ediyoruz. Bunun için gelecekteki trendleri ve müşteri ihtiyaçlarını piyasadan daha hızlı bir şekilde öngörmeniz, proaktif olmanız ve fikirleriniz için çaba göstermeniz gerekecektir. Yaptığımız denemelerde her zaman hızlı olmaya çalışıyor, ardından ölçeği büyütüyor veya fikri rafa kaldırıyoruz. Sizi, iş modellerimizi yalnızca ürün yerine satış sonrası hizmetler, yeni hizmetler ve sonuç odaklı çözümler de sunacak şekilde genişletmemize yardımcı olmaya davet ediyoruz. Henkel Tüketici Markaları (Consumer Brands) birimi, yapay zekâya dayalı bir renk danışmanlığı uygulaması olan Choicify’ı kullanıma sundu. Persil Service ile Çamaşır ve Ev Bakım pazarına bir mobil öncelikli tekstil temizlik hizmeti kazandırdık. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri (Adhesive Technologies) birimimiz, kâğıt pipetlerin sıvıların içinde daha uzun süre kalabilmesini sağladı. 

Erkenden gelişme fırsatları yaratıyoruz.
Öğrencilerin ve mezunların yeteneklerini, tutkularını ve fikirlerini keşfederken aynı zamanda rehberlik ve mentorluk imkânlarından da yararlanmaları için geliştirdiğimiz çeşitli programlarla yetenekleri keşfetmeyi amaçlıyoruz. Erkenden sorumluluk üstlenmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, genç profesyonellerin zorluklarla karşılaşacağı ve öğrenme, yaratma ve ilerleme fırsatı bulacağı programlar yaratıyoruz. Hangi ekipten, birimden veya iş kolundan olduğuna bakılmaksızın tüm çalışanlarımızı bir stajyer veya uluslararası bir yönetici olarak katılmaya teşvik ediyoruz. Henkel’de geleceğin işlerinin bu temel üzerine inşa edileceğine inanıyoruz.

 

why-henkel-collage-nicolas-desktop-Bölgesel Satın Alma Müdürü Nicolas ile tanışın: “Henkel’de çalışmaya Brezilya’da bir stajyer olarak başladım, altı ay sonra da Almanya’ya geçtim. Yöneticilerim ve mentorlarım gelişmeme ve kariyerimi inşa etmeme yardımcı oldu. Bana erkenden sorumluluk verildi. Elde ettiğim sayısız fırsat için minnettarım. En sevdiğim projelerden biri, yerel enerji tedarik sözleşmelerini normalden yeşil enerjiye dönüştürerek küresel ayak izimizi azaltmaktı. Bu şirket her zaman hareket hâlinde. Tıpkı benim gibi.”

#4 Henkel’de işten fazlasını sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik liderleri olarak işimizi sorumlu bir şekilde şekillendirmeyi ve ekonomik başarımızı artırmayı sürdürürken sürdürülebilir kalkınmaya yönelik yeni çözümlere öncülük etmeyi amaçlıyoruz. Bu hedef, şirketin tüm faaliyetlerini ve değer zincirinin tamamını kapsıyor.

Henkel ortamının ve alınan sorumluluğun bir kolajı. Henkel'de çalışanlarımız işten daha fazlasını yapar.

Sürdürülebilirlikte liderlik konusunda kararlıyız.
Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte yaptığımız her şeyde sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüketicilerimizin güvenliği ve sağlığı, çevrenin korunması ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklardaki yaşam kalitesi konularında sorumluluk alıyoruz.

İklimin korunmasına katkıda bulunuyor, yenilenebilir enerjileri kullanıyor ve enerji kullanımımız ile emisyonlarımızı azaltıyoruz.
Henkel'in uzun vadeli vizyonu, iklime duyarlı bir şirket olmak ve değer zincirinin ilgili bölümlerinde ilerleme sağlayarak iklimin korunmasına aktif olarak katkıda bulunmaktır. İklime duyarlı hâle gelme yolculuğumuzda üretim tesislerimizdeki enerji tüketimini her bir ton ürün başına %50 azaltmayı, üretimimizin karbon ayak izini ise 2030 yılına kadar 2010 yılına kıyasla %75 küçültmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca 2030’a kadar üretim için satın aldığımız enerjinin %100’ünün yenilenebilir kaynaklardan elde edilmesini sağlamaya çalışıyoruz

Daha akıllı ambalajlar oluşturarak döngüsel ekonomiye doğru ilerliyoruz.
Misyonumuz, döngüyü kapatmak için sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen malzemeleri akıllı tasarımlara eklemektir. Amacımız, tüketicilerin beklediği yüksek performanstan ödün vermeden mevcut olan en sürdürülebilir malzemelerin kullanıldığı ambalajlar tasarlamak ve mümkün olduğunca az ambalaj malzemesi kullanmaktır. 2025 yılına kadar tüketici mallarımızda fosil kaynaklardan elde edilen orijinal plastik miktarını %50 azaltmayı hedefliyoruz. Bunu başarmak için geri dönüştürülmüş plastik oranını %30’un üzerine çıkaracağız, plastik hacmini azaltacağız ve biyobazlı plastikleri giderek daha fazla kullanacağız.

Topluluklarımız üzerindeki olumlu etkimizi artırmaya kararlıyız.
Sosyal ilerlemeye ve bireylerin güçlendirilmesine aktif olarak katkıda bulunmak istiyoruz. Dünya çapında 20 milyon kişinin hayatını daha iyi bir hâle getirmeye katkıda bulunmayı 2025 yılı için kendimize hedef olarak belirledik. Sosyal ilerlemeyi teşvik etmek için kâr amacı gütmeyen kuruluşlarla iş birliği yapıyoruz. Örneğin, bir kalkınma kuruluşu olan Solidaridad ile kurduğumuz iş ortaklığı, küçük toprak sahibi olan çiftçilerin sürekli eğitiminin sağlanmasına ve organik tarım yöntemlerinin kullanılmasıyla çiftçilerin geçim kaynaklarının iyileştirilmesine ve doğanın daha güçlü bir şekilde korunmasına odaklanmaktadır.


why-henkel-collage-eduardo-desktop-Uluslararası Ambalaj Müdürü Eduardo ile tanışın: “Yalnızca çalışmakla kalmayıp aynı zamanda insanların hayatlarını da daha iyi bir hâle getirmek benim için her zaman önemli oldu. Henkel’de alanımda gelişmeme, çalışırken eğlenmeme ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hâle getirmeme olanak tanıyan bir yer buldum. Ambalaj müdürü olarak görevim, plastik tüketimini azaltmaktır. Bu, benim için ‘bir işten daha fazlasıdır’.”

Katılımımızı dört alanda organize ediyoruz.

1. Kurumsal Gönüllülük: Kurumsal katılımımızın bir parçası olarak çalışanlarımızı ve emeklilerimizi eğitim, sosyal, sağlık, kültür ve ekoloji alanlarında gerçekleştirecekleri bireysel gönüllülük faaliyetlerinde ve geleceğe uyum sağlama amaçlı ekip gönüllülük faaliyetlerinde destekliyoruz.

2. Sosyal Ortaklıklar: Kurumsal katılımımızın bir parçası olarak, faaliyet gösterdiğimiz topluluklarda eğitimi desteklemek için Henkel Kurumsal Vatandaşlık ve İş Birimleri tarafından yönetilen sosyal ortaklıklar kuruyor ve toplumsal faaliyetler gerçekleştiriyoruz.

3. Acil Durum Yardımı: Henkel, doğal afetlerden sonra bürokrasiye takılmadan hızla müdahalede bulunarak dünyanın neresinde olursa olsun ihtiyaç duyulan yardımı sağlar.

İki vakıf kurduk.
Dr. Jost Henkel Stiftung, 1958 yılından bu yana akademik çeşitliliği teşvik ediyor ve hırslı gençlerin eğitimlerine devam etmesini esnek, benzersiz ve uluslararası yöntemlerle destekliyor. Henkel, Ocak 2011’de, sosyal katılımımızı tek bir çatı altında toplayan ve faaliyetlerimizi destekleyen Fritz Henkel Stiftung’u kurdu. Bu, sosyal katılım konusundaki uzun vadeli kararlılığımızı vurgulamakta ve doğrudan ticari çıkarların ötesine geçmektedir.

 

why-henkel-collage-isabella-desktop-


 

Latin Amerika Bölgesel Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Müdürü Isabella ile tanışın: “Henkel’de bir Çeşitlilik ve Kapsayıcılık yöneticisi olarak çalışıyorum ve şirketin sosyal katılımı her zaman bana ilham veriyor. Uganda’da MIT projelerinden birine katılarak bir Yetimhanede gönüllü olarak çalıştım. Bir başka Henkel çalışanı tarafından başlatılan ve yürütülen bu girişim, Uganda’da 1.000’den fazla kişiyi eğitim, sağlık, iş güvencesi ve güvenlik açısından olumlu etkiledi. Bu tür projelere katılarak yalnızca profesyonel çalışmalarımda değil, dünyanın farklı yerlerindeki yerel topluluklarda da bir etki yaratabilirim.”

Henkel’e katılmanın avantajlarını keşfedin.

Henkel’deki geleceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitli Henkel çalışanlarının yüzleri. Kendinden emin görünüyorlar ve gülümsüyorlar.

Let’s dare to make an impact together.

Kariyerinize bizimle devam ettiğinizde güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişirsiniz ve fikirlerinizi hayata geçirirsiniz.
Bir etki yaratmaya cesaretiniz var mı? Başvurunuzu bekliyoruz.